Шановні дачники та городники!

Зверніть увагу на масову підробку продукції компанії “Долина” в 10-грамових пакетах, а саме регулятора росту рослин “Вимпел. Використання підробки не тільки не дасть очікуваного ефекту, але може негативно вплинути на ваші рослини!

Як відрізнити підробку від оригінала?

Розгляньмо пильніше фотографію:
  1. Адреса сайту. На підробці – www.dolina.lg.ua, на оригіналі – www.dolina.ua.
  2. Виробник. На підробці – “Науково-дослідне підприємство”, на оригіналі – “МП НДП”.
  3. Адреса. На підробці вказано тільки місто Луганськ, на оригіналі – “Полтава” (більшим шрифтом) і “Луганськ” (дрібнішим).
  4. Партія. На підробці – номер партії може бути будь-який, на оригіналі – номер партії може бути тільки 001.
  5. Дата виробництва. На підробці дата виробництва партії може бути будь-яка. На оригіналі – дата виробництва (зазначена на спайці) може бути тільки 10-2016.

 

 

Однак, якщо різниця в оформленні тари ніяк не вплине на вашу врожайність, склад препарату є вирішальним фактором, що визначає, яким буде ефект від його застосування. До рук фахівців нашої лабораторії потрапив зразок продукту під назвою “Вимпел“, який не вироблявся нашою компанією. Це дало можливість проаналізувати його, порівнявши з оригінальним стимулятором росту рослин ВИМПЕЛ®. Для аналізу використовувалося сучасне дороге обладнання:

  • капілярний електрофорез Аgilent 7100 (США);
  • програмована термокамера з діапазоном температур від -60 до +100 °С (Китай);
  • ІЧ-система для озолення TURBOTHERM TT 625 (Німеччина);
  • високоефективний рідинний хроматограф Shimadzu LC 2110 (Японія).

Устаткування дозволяє робити аналізи органічних і неорганічних сполук у надмалих концентраціях. На момент придбання даного обладнання на територію України було поставлено всього 6 комплексів аналогічного устаткування на великі підприємства хімічної галузі.

Висновок щодо проведеного дослідження зразка «Вимпел» (77% р., 01.2016 р.)

 ОригіналПідробка
Колір (візуально)темно-коричневийсвітло-коричневий, мутний
Густина розчину (ρ)1,11 г/см31,243 г/см3
Концентрація іонів водня (рН середовища)7,8 од.7,9 од.
Складполіетиленоксиди, відмиті солі гумінових кислотбаластний (нерозчинний) гумат,
Mg(NO3)2 (магнієва селітра) – 32,2 г/л,
MgSO4 – 74,1 г/л, MgCl2 (бішофіт) –
74,6 г/л, KCO3 (поташ) – 48,3 г/л
В'язкість (час витікання)128 секпонад 350 сек
Масова частка сухих речовин77%48,1%

Дослідники стверджують, що наданий зразок приготований шляхом змішування вищевказаних солей металів і баластного (нерозчинного) гумата. Це підтверджується слабким фарбуванням, підвищеною густиною препарата, низькою в’язкістю і наявністю водонерозчинних домішок. Собівартість підробки тяжіє до нуля, хоча на ринку її можуть продавати за ціною оригіналу і навіть вище.

Про що говорить склад зразка? До нього входить баластовий (нерозчинний) гумат, який не приносить жодної користі рослинам. Крім того, підробка містить небезпечні солі, такі як бішофіт, які мають властивості гербіцидів (на його основі робляться гербіциди), а також містить у великій кількості шкідливі для рослин іони хлору. Така підробка тільки погіршить або вб’є ваш урожай!!!

Просимо вас уважно поставитися до нашого повідомлення і не купувати продукцію у сумнівних людей і на неперевірених інтернет-ресурсах. Підприємцям, які реалізують продукцію для садів і городів, рекомендуємо уважно ставитися до продукції, що закуповується, щоб не нашкодити своїм клієнтам і не зіпсувати свій імідж.

Також зверніть увагу

Оригінальні каністри мають рельєфний логотип “Долина” і голограму з семизначним номером. Ви зможете дізнатися, чи є каністра оригінальною, якщо звернетесь до наших фахівців у телефонному режимі та продиктуєте номер голограми.

УВАГА: у зв’язку із втратою голографічних елементів номери з 0608405 по 0608840 включно вважаються недійсними й у разі виявлення продукції з такими номерами слід вважати її контрафактною.

Звідки беруться підробки?
Метою будь-яких махінацій, у тому числі виробництва підробок, є отримання прибутку. Зловмисники обирають компанії, які завоювали довіру клієнтів якісною продукцією. Як правило, це досить відомі у своїй сфері компанії з репутацією надійних партнерів, продукція яких залишається популярною серед споживачів, незважаючи на наявність конкуренції. Щоб мати успіх, підробки мають бути зовні максимально схожі на оригінал, а ціна виробництва – мінімальною, щоб гранично збільшити дохід від продажів. Тому ми в першу чергу звертаємо увагу на відмінність оригінальних і підроблених каністр, а також паковань, які використовуються для дрібно розфасованої продукції.Щоб виключити можливість придбання неякісних підробок, купуйте оригінал у регіональних представників компанії “Долина”. Контактні дані регіональних менеджерів ви знайдете на сторінці “Контакти“.

Якщо ви виявили підробку або маєте сумніви щодо походження препарату, звертайтеся за телефонами гарячої лінії +38 (050) 474 21 42, +38 (067) 642 12 24.