• +38 050 474 21 42
 • +38 067 642 12 24
Приховати

Група компаній Долина:

(050) 474-21-42
Зателефонуйте і ми надамо відповіді на всі Ваші питання! Або замовте зворотній дзвінок:

Ексклюзивні продукти

Мікродобриво БРАМАН<sup>®</sup> насіння
Склад гр/л
Азот N 17
Фосфор P2O5 102
Калій K2O 62
Сірка SO3 58
Залізо Fe 6
Мідь Cu 5
Цинк Zn 5
Бор B 1,9
Марганець Mn 14
Кобальт Co 0,12
Молібден Mo 0,3
Тара: 5 л

Мікродобриво БРАМАН® насіння

УНІКАЛЬНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ РІДКЕ МІКРОДОБРИВО ДЛЯ ОБРОБКИ НАСІННЯ ПОЛЬОВИХ, ОВОЧЕВИХ, ДЕКОРАТИВНИХ КУЛЬТУР, КВІТІВ, ЛУЧНИХ ТА ГАЗОННИХ ТРАВ, ЗАМОЧУВАННЯ ЖИВЦІВ ВИНОГРАДУ З МЕТОЮ ЖИВЛЕННЯ НА ПОЧАТКОВИХ ЕТАПАХ РОЗВИТКУ

Цей продукт є ексклюзивною розробкою для компанії"Бізон-Тех"

Препаративна форма: розчин.

Сумісність з іншими препаратами.
Препарат може використовуватись сумісно з протруйниками, пестицидами, регуляторами росту та мікродобривами. Перед змішуванням добрива з іншими засобами доцільно перевірити їх на сумісність. Для отримання максимального ефекту рекомендується використовувати препарат для обробки насіння МУВЕР-С®.

Механізм дії.
Передпосівна обробка насіння мікродобривом БРАМАН® насіння забезпечує рослину доступними елементами живлення, починаючи від самих ранніх фаз росту і розвитку. Завдяки присутності доступних мікроелементів, у насінні максимально активізуються ферментативні процеси.  БРАМАН® насіння позитивно впливає на ріст та розвиток коріння через те, що його азот знаходиться в амонійній формі.

БРАМАН® насіння містить фосфор, який відповідає за розвиток кореневої системи, зимостійкість озимої пшениці та стійкість посівів до вилягання. Рослини найбільш чутливі до нестачі фосфору в самому ранньому віці, коли його вміст в тканинах набуває максимального значення, а коренева система має низьку засвоюючу здатність. В мікродобриві  БРАМАН® насіння фосфор знаходиться у складі органічної молекули, яка виступає в ролі хелатоутворювача та легко і швидко проникає в тканини.

Калій в складі добрива стимулює схожість насіння і поділ клітин. Підвищені концентрації азоту в ґрунті не засвоюються рослиною без калію, сірки, міді, марганцю та молібдену.

Завдяки бору гормони росту без перешкод транспортуються до точок росту.

Цинк впливає на ріст рослин через його участь в синтезі ауксинів (гормонів росту).

Кількість міді в момент проростання корінців рослини зменшується і відновлюється тільки при переході на самостійне живлення. Насіння, оброблене міддю, випереджає за темпами росту контрольні на 20%. В результаті рослини виявляються більш стійкими до перепадів температур і легше переносять ґрунтову посуху. При внесенні високих доз азотних добрив підсилюється потреба рослин у міді, що також сприяє загостренню симптомів мідної недостатності.

Марганець. Завдяки здатності переносити електрони він є каталізатором більшості ферментних комплексів, особливо тих, які беруть участь в диханні рослини. Мідь та марганець попереджують зараження рослин хворобами.

Всі метали в складі  БРАМАН® насіння схелатовані органічною сполукою – етідроновою кислотою, тому легко засвоюються насінням. Вона утворює високостійкі хелати з металами, а при її розкладанні утворюються легко засвоювані рослинами сполуки.

Спектр дії.
Забезпечення комплексного живлення рослин необхідними макро- та мікроелементами на початкових етапах розвитку.

Рекомендації щодо застосування.

Передпосівну обробку насіння проводять методом напіввологого протруєння – 0,5-1,5 л/т препарату (10-20 л/т робочого розчину). Передпосадкову обробку бульб картоплі – 0,6-1,0 л/т препарату (10 л/т робочого розчину).
Замочування насіння та розсади овочевих культур, саджанців та живців плодово-ягідних культур, винограду – 50,0-60,0 мл/л води 1,5-2 години. 

Мікродобриво  БРАМАН® насіння містить пом'якшувач води. Тому використання протруювачів у жорсткій воді (підвищений вміст солей Ca2+ та Mg2+) разом із  БРАМАН® насіння не знижує їх ефективності. Солі жорсткості надійно зв'язуються компонентом препарату, при цьому не виникає помутніння робочої рідини. Повністю ліквідується небезпека утворення сульфату кальцію (гіпс), який може призвести до виходу з ладу протруювальної техніки.

Переваги препарату.
 • підвищує енергію проростання насіння до 3-8%, особливо при обробці насіння з низькою масою 1000 насінин;
 • стимулює інтенсивний ріст кореневої системи, як наслідок сходи з'являються більш міцні, дружні та вирівняні, з оптимальною густотою стояння;
 • збільшує опір рослин до захворювань на 18-30%;
 • за рахунок більш розвиненої кореневої системи робить рослини менш вразливими до посухи, нестачі елементів живлення, конкурентноспроможними до бур'янів та інших негативних факторів. 
Рекомендовані технології

Застосування

Культура Норми витрат, л/га Спосіб, час обробки
Зернові 0,5 - 1,0 Обробка насіння

 
Кукурудза, соняшник, ріпак, зернобобові культури, буряки (цукрові, столові та кормові) 1,0 - 1,5
Картопля 0,6 - 1,0 Передпосадкова обробка бульб
Овочеві та інші культури 50,0 мл на 1 л води Замочування насіння та розсади
Плодово-ягідні, виноград 50,0 - 60,0 мл на 1 л води Замочування саджанців та живців
1. ДО ВІДОМА СПОЖИВАЧА: під час використання препарату дотримуйтесь інструкції. Ефективність препарату та зручність у використанні залежить від дотримання рекомендацій по застосуванню, умов зберігання та транспортування, визначених виробником.

2. СУМІСНІСТЬ З ІНШИМИ ПРЕПАРАТАМИ: добре поєднується в бакових сумішах із протруйниками, регуляторами росту рослин, мікродобривами та інокулянтами (за відсутності окремих рекомендацій виробника засобів захисту).

3. ПРИГОТУВАННЯ РОБОЧОГО РОЗЧИНУ:

Увага! Перед приготуванням бакової суміші завжди перевіряйте препарати на сумісність! У тестових розчинах не повинен утворюватися осад.

У разі відсутності проблем із сумісністю, препарат ретельно перемішати у заводській упаковці та влити безпосередньо до баку обприскувача, який спочатку заповнити водою.

Увага! Можливе використання препарату в жорсткій воді завдяки вмісту в його складі пом'якшувача води. Але за високої концентрації солей жорсткості та значної кількості води через деякий час можливе незначне випадіння солей жорсткості у вигляді гіпсу (СаSO4٠2H2O). У такому випадку кількість сірки у розчині незначно знижується. Ці процеси жодним чином не впливають на можливість використання розчину та на виникнення вірогідності виходу з ладу техніки для обприскування, так як препарат є дрібнодисперсним. Під час формування бакової суміші у жорсткій воді рекомендуємо проводити обприскування за увімкненого режиму змішування. Після внесення бакової суміші необхідно промити бак водою для запобігання утворення наростів кристалів гіпсу.

Норми витрати робочого розчину: обробка насіння – 10 л/т.

4. ЧЕРГОВІСТЬ ДОДАВАННЯ КОМПОНЕНТІВ РОБОЧОГО РОЗЧИНУ:

Бакова суміш із протруйником та інокулянтом (якщо це передбачено) 
 • Вода 
 • Регулятори росту рослин 
 • Протруйник
 • Інокулянт (за відсутності окремих рекомендацій виробника) 
 • БРАМАН® насіння
Бакова суміш із інокулянтом
 • Вода
 • Регулятори росту рослин
 • Інокулянт
 • БРАМАН® насіння
5. УМОВИ ЗАСТОСУВАННЯ: використання препарату не потребує особливих умов під час обробки насіння.

Увага! Використовувати лише щойно змішані розчини. Готовий розчин зберігати не більше 1 доби.

6. УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ ТА ПЕРЕВЕЗЕННЯ: зберігання та перевезення потрібно здійснювати відповідно до ГОСТу 14189.

Препарат необхідно зберігати у складах, спеціально призначених для цієї мети. Склад повинен забезпечувати захист від прямих сонячних променів, вологи, забруднення та механічних пошкоджень тари. Зберігати за температури від 0 ºС до +30 ºС в оригінальній закритій тарі, у вертикальному положенні, кришкою догори, в картонному ящику. Максимальна кількість ящиків, розташованих один на одному, – не більше 3-х.

У разі зниження температури від -10 ºС зменшується плинність препарату, у випадку довготривалого перебування в умовах низьких температур можливе утворення осаду.

Транспортування можливе усіма видами транспорту в критих транспортних засобах. Допускається використання відкритих видів транспортних засобів, що забезпечують захист від атмосферних опадів.

Згідно висновку №255313/1 УКРАЇНСЬКОГО ВАНТАЖНОГО БЮРО, ДП «УкрНДІМФ» Міністерства інфраструктури України не класифікується як небезпечний вантаж і перевозиться як безпечний вантаж на загальних умовах.

7. КЛАСИФІКАЦІЯ ПО ВООЗ, ТОКСИЧНІСТЬ: 4 клас небезпечності. Препарат нетоксичний, не викликає алергію, екологічно безпечний та абсолютно нешкідливий для комах-запилювачів.

8. ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ: зберігати у недоступному для дітей та тварин місці. Під час проведення обробок використовуйте відповідне обладнання та відрегульовану техніку, дотримуйтесь загальновизнаних норм безпеки.

9. ПЕРША МЕДИЧНА ДОПОМОГА: у випадку потрапляння на шкіру, в очі необхідно змити препарат водою. У разі потреби звернутися до лікаря.

10. ЗАХОДИ ТА ЗАСОБИ ЗНИЩЕННЯ ТАРИ ТА ЗАЛИШКІВ ПРЕПАРАТУ: тара та залишки препарату спеціальних методів знищення та знешкодження не потребують.

11. ТЕРМІН ЗБЕРІГАННЯ: 5 років.

12. ТЕХНІЧНІ УМОВИ: ТУ У 20.1-24051976-003:2016.

13. СВІДОЦТВО ПРО ДЕРЖАВНУ РЕЄСТРАЦІЮ: серія А № 05829.

14. ТАРНІ ОДИНИЦІ: 5 л.