• +38 050 474 21 42
  • +38 067 642 12 24
Приховати

Група компаній Долина:

(050) 474-21-42
Зателефонуйте і ми надамо відповіді на всі Ваші питання! Або замовте зворотній дзвінок:

Адаптація рослин соняшнику та кукурудзи в умовах зміни клімату

Через посуху, в традиційних технологіях вирощування, перше місце посідають проблеми максимального накопичення та збереження вологи. Перший крок у мінімізації втрат від погодно-кліматичних негараздів – це зважений підхід у виборі сортів і гібридів, які мають добре протистояти посусі та високим температурам повітря. Наступний крок у підвищенні ефективності господарювання – це застосування технології обробітку ґрунту, спрямованої на підвищення накопичення вологи. І, нарешті, бажано мати можливість керувати змінами метаболізму для зменшення витрачання вологи рослиною.

Найефективнішим способом адаптації рослин до умов навколишнього середовища є застосування стимуляторів росту в технології вирощування.

У 2010-2012 рр. в ДУ Інститут сільського господарства степової зони НААН із метою виявлення найбільш ефективних методів керування стресами досліджували препарати ВИМПЕЛ та ВИМПЕЛ-К на соняшнику та кукурудзі.

Детальніше розглянути інформацію Ви можете за цим посиланням - Адаптація рослин соняшнику та кукурудзи в умовах зміни клімату .......