Технології обробітку регулятором росту рослин ВИМПЕЛ 2®
та мікродобривами ОРАКУЛ® посівів кукурудзи та сої

Погодні умови весни та першого місяця літа 2017 року в Україні були несприятливими для росту і розвитку пізніх ярих культур. Сівба у непрогрітий ґрунт призвела до затримання ростових процесів. Частина насіння втратила схожість, у результаті чого були отримані зріджені і нерівномірні сходи.

Для пізніх посівів (5-15.05.17) лімітуючим фактором впливу на формування врожайності стала недостатня кількість опадів у найбільш відповідальні для рослини фази розвитку.

На сьогоднішній день більшість посівів кукурудзи, соняшнику та сої залишаються під дією стресу та відстають у розвитку. І якщо технологічні обробітки по кукурудзі та соняшнику вже закінчилися, і врятувати їх можуть лише сприятливі погодні умови, то шанс допомогти посівам сої ще зберігається, і реалізувати його можна застосувавши схему підживлення, наведену в таблиці.

Науковим відділом групи компаній «ДОЛИНА» цього року були закладені досліди на посівах кукурудзи. Можливість протистояти несприятливим погодним умовам за допомогою оптимальних технологій застосування стимуляторів росту та мікродобрив демонструють дослідні ділянки.

Посіви, де були застосовані технологічні прийоми впливу на вологоспоживання, жаростійкість, посухостійкість згідно рекомендованих фаз, норм, схем мають вигляд значно кращий: рослини вищі, листові пластинки більші, темнозабарвлені, при стисканні листків у руці відчувається тургор, еластичність. Ефективні схеми мали наступний вигляд:

Цей дослід демонструє, яке вагоме значення має фактор своєчасності проведення підживлень згідно відповідних фаз розвитку.
Допоможіть рослині по максимуму реалізувати свій потенціал. Не будьте «заручником» погодних умов.