• +38 050 474 21 42
  • +38 067 642 12 24
Приховати

Група компаній Долина:

(050) 474-21-42
Зателефонуйте і ми надамо відповіді на всі Ваші питання! Або замовте зворотній дзвінок:

Наочне порівняння солей гумінових кислот у складі препарату «Вимпел 2» та дженеричних продуктів

Група компаній ДОЛИНА почала промислове виробництво стимулятора росту рослин ВИМПЕЛ® ще у далекому 2001 році, а 2015 року замінила його на ринку України модифікованим продуктом нового покоління ВИМПЕЛ 2® й аналогом цього продукту під торговельною маркою МУВЕР®, який ДОЛИНА виробляє ексклюзивно для компанії БІЗОН-ТЕХ. Окрім зазначених продуктів: ВИМПЕЛ 2® та МУВЕР®, підприємство не виробляє для ринку України жодних інших продуктів під будь-якими торговельними марками, які стосуються лінійки стимуляторів росту рослин ВИМПЕЛ®. Але недобросовісні продавці з метою наживи вводять в оману споживачів, намагаючись будь-як мотивувати покупця пожертвувати гроші на придбання невдалих імітацій препарату ВИМПЕЛ 2®.

Дженерик – фактично підробка, але якісна й легальна. Виробник дженерика юридично реєструє свій бренд, а щоб уникнути обвинувачень у порушенні авторських прав, міняє одну-дві букви у назві товару.

Якщо вам пропонують препарат і переконують, що він і ВИМПЕЛ 2® - це одне і те ж, можна власноруч провести експеримент, який дозволить на власні очі побачити різницю між цими продуктами. Як саме його провести, дивіться у відео:


Шановні споживачі!

Група компаній ДОЛИНА не відповідає за продукти інших виробників, навіть якщо вас настійливо переконують в ідентичності дії цих препаратів зі стимулятором росту ВИМПЕЛ®. Будьте уважні та обережні, пам'ятайте народну мудрість: «Дешева рибка ─ погана юшка».