• +38 050 474 21 42
  • +38 067 642 12 24
Приховати

Група компаній Долина:

(050) 474-21-42
Зателефонуйте і ми надамо відповіді на всі Ваші питання! Або замовте зворотній дзвінок:

Новий стимулятор росту від міжнародної групи компаній «ДОЛИНА»

В результаті підвищення технологічності виробництва та оптимізації складу, стимулятор росту рослин нового покоління ВИМПЕЛ 2® підніме ефективність листкових підживлень та обробки насіння на новий рівень.

Міжнародна група компаній «ДОЛИНА» пропонує до уваги сільгоспвиробників нове покоління стимуляторів росту рослин серії ВИМПЕЛ® – ВИМПЕЛ 2®.

До його складу входять: загальний вміст багатоатомних спиртів – не менше 300 г/л; вміст гумінових кислот – 30 г/л; масова частка карбонових кислот природного походження – 3 г/л.

Головною відмінною рисою стимулятора ВИМПЕЛ 2® є його якісний склад. Розширений та оптимально збалансований основний склад багатоатомних спиртів надає препарату нові властивості. Він має рідкий стан при низьких позитивних температурах і може застосовуватися від +5°С. Модифіковані гумінові кислоти є власною розробкою (ноу-хау) ГК «ДОЛИНА».

Також до складу додана 3-тя група компонентів – карбонові кислоти. Вони є невід’ємною частиною циклу Кребса та ключовим етапом дихання всіх клітин і джерелом молекул для синтезу життєво важливих з’єднань, таких як вуглеводи та амінокислоти. Тому ВИМПЕЛ 2® виступає ефективним адаптогеном. Наділяє рослину здатністю протистояти негативному впливу абіотичних чинників.

Завдяки своєму складу ВИМПЕЛ 2® не тільки володіє всіма попередніми властивостями серії: стимулятора росту, прилипача, адаптогена, кріопротектора, термопротектора, антистресанта, інгібітора хвороб, активатора грунту, але й посилює їх прояв. Відповідно, підвищується ефективність проведеної обробки.

Окрім того, за рахунок розширеного складу препарат набуває нової властивості – фотосинтезатора. Стимулятор оптимізує процеси пластичного та енергетичного обмінів, роблячи процес фотосинтезу у рослин максимально ефективним.

ВИМПЕЛ 2® сумісний з пестицидами, біопрепаратами, макро- та мікродобривами. Препарат повністю розчиняється у воді та не втрачає свою активність у будь-яких бакових сумішах.

Рекомендована норма внесення: обробка насіння – 0,5 – 1,0 л/т; обробка по вегетації – 0,5 л/га на польових культурах та 1,0 – 1,5 л/га на багаторічних культурах.

Результати застосування стимулятора росту рослин ВИМПЕЛ 2®

Науково-дослідна установа Культура Фаза розвитку Урожайність, ц/га
Контроль
Урожайність, ц/га
Прибавка
Інститут сільського господарства Карпатського регіону Озима пшениця Кущення 32,7 + 7,8
Інститут сільського господарства степової зони Озима пшениця Кущення 71,8 + 9,0
Інститут землеробства Ячмінь Кущення 37,5 + 5,8
Інститут сільського господарства Причорномор'я Соняшник 2-3 пари листків 15,2 + 3,8
Інститут сільського господарства Карпатського регіону Озимий ріпак 4-6 листків 38,2 + 12,5