• +38 050 474 21 42
  • +38 067 642 12 24
Приховати

Група компаній Долина:

(050) 474-21-42
Зателефонуйте і ми надамо відповіді на всі Ваші питання! Або замовте зворотній дзвінок:

ПАСЛІНІЙ - препарат для підвищення зав'язування плодів пасльонових культур

Тим, кому доводилося вирощувати томати, перець або баклажани, знайома головна проблема цих пасльонових культур: осипання зав'язі або недостатнє зав'язування плодів. У теплицях ця проблема виникає через брак світла (короткий світловий день навесні та восени), що в подальшому негативно впливає на процеси плодоутворення. У відкритому ґрунті - ціла низка несприятливих факторів, які посилюють проблему: низькі температури вночі, посуха, спека, нестача поживних елементів. В результаті - низька врожайність, а отже, і прибуток від продажу продукції.

Перед співробітниками наукового відділу групи компаній "Долина" було поставлене ​​завдання знайти рішення цих проблем. У результаті багаторічних досліджень був створений препарат ПАСЛІНІЙ® для підвищення зав'язування плодів пасльонових культур. Як і у випадку з іншими препаратами, розробленими нашими фахівцями, на передній план виходили такі вимоги до нового препарату з властивостями стимулятора росту: він має бути ефективним (збільшувати кількість і якість врожаю), екологічним (мати в складі аналоги природних регуляторів росту), бути зручним у використанні, він повинен скорочувати період дозрівання, сприяючи виходу ранньої продукції.


Збалансовані компоненти, які входять до складу препарату, дозволяють рослинам отримувати більше води і поживних речовин, які переміщуються до плодів.


  

Секрет ефективності стимулятора росту ПАСЛІНІЙ® у збільшенні кількості зав'язі на 25-35%, прискоренні її зростання, вихід продукції - на 20-40% швидше, маса плодів збільшується на 20%, загальна врожайність на 45-95%.Покращується якість вирощених плодів: вони більші та мають кращий смак за рахунок підвищеного вмісту сухої речовини і цукрів на 15 - 20%, мікроелементів і вітамінів.КОЛИ ЗАСТОСОВУВАТИ:
томати: 1-а обробка – цвітіння першої китиці, 2-а обробка – цвітіння другої китиці;
перець, баклажани: 1-а обробка – початок масового цвітіння (понад 50%), 2-а обробка – через 10 – 14 днів. 

Увага: обробки можна здійснювати за температури повітря +5°С и вище; обприскування здійснюється за допомогою ручного або ранцевого обприскувача (за відсутності будь-яким пульверизатором або розпилювачем). Обробку не проводять, якщо вітряно, випала роса або за наявності опадів.

Однією з унікальних властивостей препарата ПАСЛІНІЙ® є те, що залишки невикористаного розчину не втрачають ефективності протягом усього сезону, тому у разі утворення нових суцвіть його також варто застосувати.

Детальніше з рекомендаціями щодо застосування стимулятора росту пасльонових ПАСЛІНІЙ® на томаті, перці, баклажані можна ознайомитися тут 

З іншими препаратами виробництва групи компаній "Долина" можна ознайомитися тут


Ми консультуємо і приймаємо замовлення за такими номерами телефонів:

Південний регіон
СУХОВ АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
+38 050 476 48 95

Центральний регіон
ВОРОБЬОВ ОЛЕКСАНДР АНАТОЛІЙОВИЧ
+38 050 356 60 43
+38 067 533 46 58

Західний регіон
ДЗЯБ'ЯК СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
+38 050 472 73 14
+38 067 640 02 16