• +38 050 474 21 42
  • +38 067 642 12 24
Приховати

Група компаній Долина:

(050) 474-21-42
Зателефонуйте і ми надамо відповіді на всі Ваші питання! Або замовте зворотній дзвінок:

Технологія від компанії "Долина" - високі врожаї завжди

Перевірено на практиці!

Стимулятор росту «ВИМПЕЛ 2» - дієва допомога рослинам під час спеки. «ВИМПЕЛ 2» - швидка антистресова допомога у разі внесення пестицидів.

11-12 червня відбулась робоча поїздка агрономів компанії «Долина» в господарства Львівської області: ТзОВ «КПК-Агроінвест» та ТзОВ «Галичхутро», які інтенсивно використовують у технології вирощування с/г культур стимулятор росту рослин «Вимпел 2» та мікродобрива серії «Оракул».

Препарати компанії «Долина» дозволяють отримувати гарні врожаї навіть за несприятливих погодних умов (дощі, посуха, тощо) та значного пестицидного навантаження на культури. Також слід зазначити, що в господарствах неідеальні ґрунти: вони кислі та містять невелику кількість гумусу (в межах 1,5-1,8 %).

Незважаючи на це, із року в рік зазначені господарства отримують врожайність ріпака на рівні 50 ц/га, озимої пшениці – 80 ц/га, кукурудзи – понад 120 ц/га. Стимулятор росту рослин «Вимпел 2» та мікродобрива «Оракул» допомагають прискорити розвиток ваших рослин. Особливо це важливо у пізні строки посіву культур. Таким чином, препарати компанії «Долина» дозволяють повною мірою розкрити потенціал сортів та гібридів с/г культур та отримувати стабільно високі та якісні врожаї.

Стимулятори росту рослин та мікродобрива від нашої компанії є екологічно безпечними та не несуть загрози довкіллю.