Цьогоріч лінійка стимуляторів компанії DOLINA поповнилася новими унікальними та ефективними препаратами:

SCLOBICIDE® – стимулятор росту з фунгі-, інсектоакарицидними властивостями для підживлення плодово-ягідних насаджень.

Як фунгіцид він має захисну (профілактичну) дію та контактну з проникною трансламінарною дією. Шкідників інсектицид SCLOBICIDE® знищує контактним способом.

Як стимулятор росту препарат впливає на швидкість дозрівання плодів, процес забарвлення яких починається значно раніше, ніж у насадженнях, де препарат не використовувався.

Він забезпечує довготривалу дію компонентів у процесі боротьби з основними хворобами та шкідниками, що прямо впливає на підвищення урожайності та якості отриманої продукції.

Детальніше про стимулятор росту з фунгі-, інсектоакарицидними властивостями SCLOBICIDE® читайте тут

Новинки 2022 року від компанії DOLINA

FRUITLIPS® – стимулятор врожайності та якості плодових культур.

Використання FRUITLIPS® допомагає покращити забарвлення, форму, стан поверхні, цілісність плодів, збалансувати вміст сухих та сухих розчинних речовин, цукрів, пектинових речовин, аскорбінової кислоти та фенольних сполук.

Детальніше про стимулятор врожайності FRUITLIPS® читайте тут

Пропонуємо увазі наших клієнтів і новий ад’ювант – суперзмочувач ФОРТЕЛЬ®, що застосовується як поверхнево активна речовина в баковій суміші з пестицидами, регуляторами росту, мікродобривами та біопрепаратами.

Застосування суперзмочувача ФОРТЕЛЬ® дозволяє зменшувати крайовий кут змочування, утворений краплею і поверхнею листка з 80-70 ̊ до 30-25 ̊, що збільшує площу ефективного контакту до 600%.

Суперзмочувач ФОРТЕЛЬ® запобігає змиванню препаратів з поверхні рослин під час поливу, дощу та рясної роси, вивітрювання.

Детальніше про суперзмочувач ФОРТЕЛЬ® читайте тут

 

Потенціал розвитку ринку рідких добрив дозволяє впевнено прогнозувати, що доступність, окупність та простота використання РКД забезпечать їм статус гідної альтернативи традиційним твердим основним добривам. Тож цей рік також позначився для нашої компанії початком випуску рідких комплексних добрив, а саме серії ECONOM®.

РКД ECONOM® має наступні формуляції по вмісту NPK:

5:20:5
3:18:18
8:24:0

Водорозчинні NPK-добрива збагачені основними макроелементами, такими як азот (N), калій (K) і фосфор (P). Кожен із зазначених елементів відіграє дуже важливу роль під час росту та розвитку рослин і сприяє підвищенню врожайності.

Детальніше про РКД ECONOM® читайте тут

Нагадуємо, що серед стимуляторів росту рослин, які вже не один рік, а деякі й не одне десятиріччя домінують на ринку, ВИМПЕЛ 2®, ВИМПЕЛ-К®, ВИМПЕЛ-К2®, ПАСЛІНІЙ®, БАК ЛАН®, SWEETLIPS®.

Про переваги використання стимуляторів росту рослин читайте у статті.

З питань придбання, консультації, умов співпраці звертайтеся:
+38 050 474 21 42
+38 067 642 12 24
e-mail: info@dolina.ua
Компанія DOLINA – досвід, надійність, результат!