ГК "Долина" розширює співпрацю з агрохімічними магазинами на БуковиніГрупа компаній “Долина” , вітчизняний виробник якісних стимуляторів росту рослин серії ВИМПЕЛ® та хелатних мікродобрив серії ОРАКУЛ®, розширює свою співпрацю з агрохімічними магазинами “Агромиг” на Буковині.

Серед рекомендованих компанією препаратів, які можна тут придбати, стимулятор росту рослин ВИМПЕЛ® 2 . Під час посухи він допомагає зберігати вологу в рослині та надає їй можливість зачекати до більш сприятливих умов для її росту й розвитку. Стимулятор росту має й інші властивості, такі як підвищення посухостійкості та морозостійкості, сприяння засвоєнню всіх видів добрив, збільшення маси плодів, покращення їх смакових та товарних якостей, а також збільшення урожайності на 20-30%. Мікродобрива серії ОРАКУЛ® також впливають на родючість завдяки збалансованому набору макро- та мікроелементів, що входять до складу препаратів. Препарати серії ВИМПЕЛ® та ОРАКУЛ® – універсальні й підходять для всіх культур.

Новітня розробка компанії “Долина” для томатів, перцю, баклажанів – стимулятор утворення плодів ПАСЛІНІЙ®, який забезпечує підвищення зав’язування плодів на 25 – 30%.

Препарати компанії відповідають усім екологічним стандартам, підвищують врожайність та покращують якість сільськогосподарської продукції.

Детальніше у відеоролику

ГК "Долина" розширює співпрацю з агрохімічними магазинами на Буковині