При обробці насіння препаратом для обробки посівного матеріалу ВИМПЕЛ®-К 0,5-1 кг/т з властивостями стимулятора та комплексним мікродобривом ОРАКУЛ® насіння 1,0-1,5 л/т:
 • відбувається посилений ріст кореневої системи, в результаті чого стійкість рослин до посухи підвищується на 20-25%;
 • підвищується сила росту паростків, енергія проростання та польова схожість  до 13%, що дає можливість сформувати задану густоту стояння рослин;
 • зростає маса коренеплоду;
 • збільшується вміст цукру до 0,4%.

Щоб збільшити схему застосування препарату на цукрових буряках, натисніть на зображення:

Застосування стимулятора росту рослин ВИМПЕЛ 2® 0,5 л/га від 4-6 листків до змикання листків у міжряддях включно:
 • прискорює обмінні процеси в тканинах, рослини інтенсивніше засвоюють елементи живлення з ґрунту та мікродобрива при позакореневому підживленні, ефективність яких зростає на 30%;
 • нівелює негативний вплив як ґрунтових так і страхових гербіцидів, рослини набувають характерного зеленого забарвлення;
 • збільшує ефективність використання пестицидів на 20-25%;
 • допомагає ефективно протистояти перепадам температур;
 • зростає вміст цукру на 0,7-0,8%;
 • врожайність збільшується на 13%.

Зауважте: стимулятор росту рослин ВИМПЕЛ 2® затверджений для використання в органічному сільському господарстві.

Результати застосування препаратів на цукрових буряках
 • 4513Цукрові буряки
  20-30% ПРИБАВКИ ВРОЖАЙНОСТІ ДАЮТЬ СТИМУЛЯТОРИ РОСТУ РОСЛИН ТА МІКРОДОБРИВА ВІД ГК "ДОЛИНА"
 • 4592Цукрові буряки
  ДОСВІД ЗАСТОСУВАННЯ РЕГУЛЯТОРУ РОСТУ РОСЛИН "ВИМПЕЛ" ТА ХЕЛАТНИХ МІКРОДОБРИВ СЕРІЇ "ОРАКУЛ" ВИРОБНИЦТВА ГК "ДОЛИНА"
 • 4610Цукрові буряки
  І.В. ДАЦКІВ, ГОЛОВА ФГ «БАРСЕЛОНА», ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ: «ВИМПЕЛ – НАДІЙНИЙ ЗАХИСНИК В ТЯЖКИХ УМОВАХ»
 • 4471Цукрові буряки
  ВРОЖАЙНІСТЬ І ЦУКРИСТІСТЬ БУРЯКІВ ПРИ ЗАСТОСУВАННІ SWEETLIPS У ПОЛЬОВИХ УМОВАХ І В НАУКОВИХ ЗАКЛАДАХ

Додавання комплексного універсального мікродобрива ОРАКУЛ® мультикомплекс 1,0-2,0 л/га у цей період забезпечує рослини всіма необхідними елементами живлення незалежно від зміни погодних умов чи фізіологічного стану ґрунту.

Використання мікродобрив ОРАКУЛ® колофермин бору 1,0-1,5 л/га та ОРАКУЛ® сірка актив 1,0-3,0 л/га зумовлене підвищеною потребою цукрових буряків до сірки та бору, потреба в яких підвищується під час інтенсивного зростання.

Обробка мікродобривами ОРАКУЛ® (Fe, Zn, Cu, Mn, Mo, Со, Mg) проводиться за дефіциту відповідних елементів.

Потурбуйтеся про збільшення виходу чистого цукру заздалегідь

Збільшити вихід чистого цукру з 1 га до 2%, покращити розвиток рослин буряка та якість продукції допоможе стимулятор врожайності та цукристості буряків SWEETLIPS®.

СТИМУЛЯТОР ВРОЖАЙНОСТІ ТА ЦУКРИСТОСТІ БУРЯКІВ SWEETLIPS

Для отримання максимального ефекту рекомендовані до застосування технології “Стандарт” та “Інтенсив”.Технологія “Стандарт” передбачає позакореневу обробку рослин у фазах 4-6 листків, змикання листя в рядках (10-12 листків), змикання листя в міжряддях (норма застосування 0,2 л/га).

Технологія “Інтенсив” передбачає позакореневу обробку рослин у фазах змикання листя в рядках (10-12 листків), змикання листя в міжряддях (норма застосування 0,5 л/га).

Переваги препарату SWEETLIPS®:

 • більш розвинена коренева система рослин;
 • збільшення площі листової пластини, покращення функціональності та життєздатності листкового апарату, у період інтенсивного росту зниження витрати води;
 • збільшення врожайності, цукристості і якісно-технологічних показників коренеплодів;
 • у процесі переробки краща якість очищеного соку та зменшена втрата цукру в мелясі.
Дані наукових установ та практичний досвід показують, що включення препаратів групи компаній ДОЛИНА у технологію вирощування цукрових буряків, дає можливість підвищити їх врожайність від 32 до 93 ц/га. Отже вартість прибавки в 7-10 разів переважає витрати на застосування препаратів.

Вода має значення!

Проблеми, які виникають через певні характеристики води, не варто недооцінювати, адже це може безпосередньо вплинути на ефективність бакових сумішей через випадіння осаду, гідроліз ЗЗР, стікання робочого розчину або недостатнє змочування листкової поверхні під час позакореневих обробок рослин.

Лужна вода. Як правило, якщо рН 7,5 і більше, низка пестицидів піддається напіврозпаду за короткий проміжок часу (0,5-3 години), тому значення рН розчину є важливим фактором для забезпечення ефективності всіх компонентів бакової суміші. Для підкислення бакової суміші використовується стабілізатор рН REFERI®.

Солі жорсткості. Жорстка вода містить надлишок іонів жорсткості (магнію, кальцію, заліза), які мають негативний вплив на компоненти бакової суміші аж до утворення осаду в баку обприскувача та забивання форсунок: Нівелювати дію солей жорсткості допоможе пом’якшувач води AUDITOR®. Водночас препарат утворює біологічно активні хелатні природні комплекси з катіонами солей жорсткості, переводячи їх у форму, яка легко засвоюється рослинами.

Ад’юванти AD’YUTANT®, ФОРТЕЛЬ®, PAKT® розв’язують проблеми стікання або недостатнього змочування листкової поверхні робочим розчином. У баковій суміші вони виконують функцію поверхнево активної речовини, що дозволяє підвищити ефективність компонентів бакової суміші, запобігти змиванню препаратів та рівномірно розподілити їх на поверхні рослини.