ЗАСТОСУВАННЯ НА ОГІРКАХ (КАВУНАХ, ДИНЯХ) 

При обробці насіння препаратом для обробки посівного матеріалу ВИМПЕЛ®-К (2-3% розчин) з властивостями стимулятора та комплексним мікродобривом ОРАКУЛ® насіння (5% розчин):
 • збільшується сила росту паростків, енергія проростання та польова    схожість до 7%, що дає можливість сформувати задану густоту стояння рослин;
 • відбувається посилений ріст кореневої системи.

Щоб збільшити схему застосування препарату на огірках (кавунах, дині), натисніть на зображення:

Обробка рослин від фази 3-5 справжніх листків і до цвітіння та 1-2 рази в період зав’язі з інтервалом 10-14 діб стимулятором росту рослин ВИМПЕЛ 2® 0,5 л/га:
 • прискорює обмінні процеси в тканинах, рослини інтенсивніше засвоюють елементи живлення з ґрунту та мікродобрив при позакореневому підживленні, ефективність яких зростає на 30%;
 • збільшує ефективність використання пестицидів на 20-25%;
 • знижує в 2-2,5 рази інтенсивність розвитку хвороб;
 • посилює розвиток та активність ґрунтових мікроорганізмів у 1,5-2 рази;
 • зростає посухостійкість та жаростійкість рослин;
 • збільшує врожайність, покращує товарність та якість плодів.

Зауважте: стимулятор росту рослин ВИМПЕЛ 2® затверджений для використання в органічному сільському господарстві.

ВИРОЩУВАННЯ ГАРБУЗІВ - ПЕРСПЕКТИВНИЙ АГРАРНИЙ БІЗНЕС В УКРАЇНІ
Додавання комплексного універсального мікродобрива ОРАКУЛ® мультикомплекс 1,0-2,0 л/га у ці періоди забезпечує рослини всіма необхідними елементами живлення незалежно від зміни погодних умов чи фізіологічного стану ґрунту. У результаті:
 • підвищується вміст сухих речовин та цукрів більш ніж на 2%;
 • зростає вміст вітамінів та цукрів;
 • зростає маса та кількість плодів;
 • збільшується продуктивність рослин.
Використання мікродобрив ОРАКУЛ® колофермин заліза 2,0-3,0 л/га та ОРАКУЛ® колофермин бору 0,5-1,0 л/га зумовлене підвищеною потребою огірків до цих елементів. За нестачі заліза порушується утворення хлорофілу, проявляється хлороз на молодому листі. Бор впливає на ріст рослин, покращує запилення квіток.
Обробка мікродобривами ОРАКУЛ® (S, Cu, Zn, Mn, Mo, Mg) проводиться за дефіциту відповідних елементів.
ВПЛИВ СТИМУЛЯТОРА РОСТУ ВИМПЕЛ І МІКРОДОБРИВ ОРАКУЛ НА УРОЖАЙ І ЯКІСТЬ КАВУНА
За даними провідних наукових установ України:
 • обробка насіння ВИМПЕЛ® + ОРАКУЛ® насіння та обробка у фазах 3-5 листків і під час активного зростання ВИМПЕЛ 2® збільшує врожайність на 12% (на кавунах цей показник складає 56 ц/га);
 • додавання до попередньої схеми у фазу активного зростання ОРАКУЛ® мультикомплекс дає прибавку у 17% (на кавунах це 79 ц/га).
Застосування стимуляторів росту ВИМПЕЛ 2® та ВИМПЕЛ®-К з мікродобривами серії ОРАКУЛ® в технології вирощування огірків (обробка насіння + обробки рослин у фазах активного зростання та під час плодоутворення) збільшує врожайність на 56-97 ц/га.

Вода має значення!

Проблеми, які виникають через певні характеристики води, не варто недооцінювати, адже це може безпосередньо вплинути на ефективність бакових сумішей через випадіння осаду, гідроліз ЗЗР, стікання робочого розчину або недостатнє змочування листкової поверхні під час позакореневих обробок рослин.

Лужна вода. Як правило, якщо рН 7,5 і більше, низка пестицидів піддається напіврозпаду за короткий проміжок часу (0,5-3 години), тому значення рН розчину є важливим фактором для забезпечення ефективності всіх компонентів бакової суміші. Для підкислення бакової суміші використовується стабілізатор рН REFERI®.

Солі жорсткості. Жорстка вода містить надлишок іонів жорсткості (магнію, кальцію, заліза), які мають негативний вплив на компоненти бакової суміші аж до утворення осаду в баку обприскувача та забивання форсунок: Нівелювати дію солей жорсткості допоможе пом’якшувач води AUDITOR®. Водночас препарат утворює біологічно активні хелатні природні комплекси з катіонами солей жорсткості, переводячи їх у форму, яка легко засвоюється рослинами.

Ад’юванти AD’YUTANT®, ФОРТЕЛЬ®, PAKT® розв’язують проблеми стікання або недостатнього змочування листкової поверхні робочим розчином. У баковій суміші вони виконують функцію поверхнево активної речовини, що дозволяє підвищити ефективність компонентів бакової суміші, запобігти змиванню препаратів та рівномірно розподілити їх на поверхні рослини.