При обробці бульб препаратом для обробки посадкового матеріалу ВИМПЕЛ®-К 2-3% розчин з властивостями стимулятора та комплексним мікродобривом ОРАКУЛ® насіння 6% розчин:

 • стимулюється активний ріст кореневої системи;
 • прискорюється поява сходів;
 • зростає стійкість до захворювань;
 • збільшується густота насаджень на 13%;
 • пробуджуються додаткові паростки бульб і утворюються продуктивні стебла, в результаті чого густота стеблостою збільшується на 30-35%;
 • підвищується врожайність.

Щоб збільшити схему застосування препарату на картоплі натисніть на зображення:

Обробка у фазі сходів, бутонізації та після цвітіння стимулятором росту рослин ВИМПЕЛ 2® 0,5 л/га:

 • прискорює обмінні процеси в тканинах, рослини інтенсивніше засвоюють елементи живлення з ґрунту та мікродобрив при позакореневому підживленні, ефективність якого зростає на 30%;
 • нівелює в баковій суміші з гербіцидом фітотоксичну дію останнього та швидше виводить рослину зі стресу;
 • збільшує ефективність використання пестицидів на 20-25%;
 • зростає густота стеблостою картоплі;
 • підвищує поріг ураження рослин приморозками на 3-5°С;
 • знижує в 1,5-2 рази інтенсивність розвитку хвороб;
 • збільшує врожайність.

Зауважте: стимулятор росту рослин ВИМПЕЛ 2® затверджений для використання в органічному сільському господарстві.

Додавання комплексного універсального мікродобрива ОРАКУЛ® мультикомплекс 1,0-2,0 л/га у ці періоди забезпечує рослини всіма необхідними елементами живлення незалежно від зміни погодних умов чи фізіологічного стану ґрунту.

 Використання мікродобрива ОРАКУЛ® колофермин бору 1,0-1,5 л/га зумовлене підвищеною потребою картоплі до цього елементу. За його нестачі пригнічується центр росту та розвиток рослин.


Обробка мікродобривами ОРАКУЛ® 
(S, Fe, Zn, Cu, Mn, Mo, Mg) проводиться за дефіциту відповідних елементів.


За даними провідних наукових установ України:

 • обробка бульб ВИМПЕЛ® ОРАКУЛ® насіння збільшує врожайність на 33 ц/га;
 • додавання до попередньої схеми обробки у фазу повних сходів ВИМПЕЛ 2®, у фазу бутонізації та після цвітіння ВИМПЕЛ 2®ОРАКУЛ® мультикомплекс та ОРАКУЛ® колофермин бору збільшує врожайність на 98 ц/га.

До того ж вміст крохмалю в бульбах  зростає на 2-3%, а сухих речовин на 3-5%.

Фото надане нашими вдячними клієнтами

Впровадивши комплексну програму використання стимуляторів та підживлення картоплі, за даними Інституту картоплярства, можна на 150 ц/га (41%) підвищити її врожайність. При цьому якість продукції не тільки не знижується, а навпаки, вміст крохмалю в бульбах  зростає до 5%, а сухих речовин на 5-10%.

Вода має значення!

Проблеми, які виникають через певні характеристики води, не варто недооцінювати, адже це може безпосередньо вплинути на ефективність бакових сумішей через випадіння осаду, гідроліз ЗЗР, стікання робочого розчину або недостатнє змочування листкової поверхні під час позакореневих обробок рослин.

Лужна вода. Як правило, якщо рН 7,5 і більше, низка пестицидів піддається напіврозпаду за короткий проміжок часу (0,5-3 години), тому значення рН розчину є важливим фактором для забезпечення ефективності всіх компонентів бакової суміші. Для підкислення бакової суміші використовується стабілізатор рН REFERI®.

Солі жорсткості. Жорстка вода містить надлишок іонів жорсткості (магнію, кальцію, заліза), які мають негативний вплив на компоненти бакової суміші аж до утворення осаду в баку обприскувача та забивання форсунок: Нівелювати дію солей жорсткості допоможе пом’якшувач води AUDITOR®. Водночас препарат утворює біологічно активні хелатні природні комплекси з катіонами солей жорсткості, переводячи їх у форму, яка легко засвоюється рослинами.

Ад’юванти AD’YUTANT®, ФОРТЕЛЬ®, PAKT® розв’язують проблеми стікання або недостатнього змочування листкової поверхні робочим розчином. У баковій суміші вони виконують функцію поверхнево активної речовини, що дозволяє підвищити ефективність компонентів бакової суміші, запобігти змиванню препаратів та рівномірно розподілити їх на поверхні рослини.