Позаминулий рік обробляла Вимпелом тільки насіння, а потім зайшла на сайт і дізналася, що можна і потім обприскувати рослини. А минулого року! Ви ж пам’ятаєте, який неврожай був. Минулого року сої зібрали 20 – 25 ц/га. Обробляли насіння і перед цвітінням Вимпел + Оракул мультикомплекс. Ячмінь – більше 40 ц/га (обробка насіння Вимпел 0,5 л, Оракул 1 л, по вегетації 0,5 л і 0,5 л Вимпела і мультикомплекса).

Дало хороший ефект попри те, що неврожай. Ні в кого немає, а у нас і гарбузи, і картопля. Обробляла насіння гарбузів. Досі гарбузи є. Та такі гарні! Обробляла все насіння: огірки, помідори, перець Вимпелом. Воно стає міцнішим, краще росте. Навіть насіння кормових буряків обробляла розчином Вимпел + Оракул. Картоплю перед посадкою обробляла Оракул + Вимпел. Картопля велика, гарна. Дізналася, що можна по вегетації разом з пестицидами. Цього року спробую.

Гарні препарати, дуже прекрасний результат!

Бубська Галина Григорівна
vynograd_175938_

Не дивлячись на пізню весну, посушливе і спекотне літо, цього року урожай винограду кращий, ніж у минулі роки! Завдяки досвіду цього посушливого року ми підтвердили головний принцип догляду за виноградом: “Полив + обробка + підживлення”. Підживлення здійснювалося комплексно – препаратами ВимпелОракул мультикомплексОракул колофермин заліза. Наступного року перевіримо на інших культурах.

Дякую за якісні, ефективні препарати.

Юлія

Мене кілька років турбувало питання саме приживлюваності розсади після висаджування. Раніше користувалася народними методами, бо не хотіла хімією травити свою сім’ю. Минулого року кума розповіла про те, що є засоби, які не шкодять та мають гарну репутацію. Так я довідалася про стимулятор Вимпел. Мене підкупило, що виробник наш, і крім стимулювання росту препарат допомагає ще й розсаді вижити та надалі активно рости.

Купила маленьку пляшку. На пробу. В розчині Вимпела потримала розсаду помідорів, перцю та капусти, як зазначалося в рекомендаціях. Дуже здивувалася, бо після пересаджування в ґрунт жодна рослинка не загинула. Звикла, що втрати будуть обов’язково, тому завжди мала більше розсади, ніж потрібно. Щоб пізніше підсадити. Тепер мороки буде менше. Звісно, це не єдиний плюс.

Навесні хочу виконати всі рекомендації виробника. Цікаво, який буде максимальний результат, якщо одне замочування розсади могло так вплинути на рослини та врожайність. Дуже вдячна виробнику, який бере на себе відповідальність за вплив свого продукту на довкілля та здоров’я людини, а також, звісно, за якість стимулятора.

Поліна Василівна