При обробці насіння препаратом для обробки посівного матеріалу ВИМПЕЛ®-К 0,5-1 кг/т з властивостями стимулятора і комплексним мікродобривом ОРАКУЛ® насіння 1,0-1,5 л/т:

  • підвищується енергія проростання і польова схожість насіння на 3-5%, що дає можливість сформувати задану густоту стояння рослин;
  • відбувається посилений ріст кореневої системи, в результаті чого стійкість до посухи підвищується на 20-25%;
  • посилюється продуктивність фотосинтезу.

Застосування у фазах бутонізації і початок цвітіння стимулятора росту рослин ВИМПЕЛ 2® 0,7 л/га:

  • прискорює обмінні процеси у тканинах, рослини інтенсивніше засвоюють елементи живлення з ґрунту та мікродобрив при позакореневих підживленнях, ефективність підживлень збільшується на 30%;
  • нівелює негативний вплив як ґрунтових, так і страхових гербіцидів, рослини набувають характерне зелене забарвлення і йдуть у зростання вже на 2-й день після обробки;
  • збільшує площу листової поверхні;
  • підвищує вміст хлорофілу і відповідно продуктивність фотосинтезу;
  • зменшує коефіцієнт водоспоживання, рослини більш економно використовують вологу;
  • підсилює посухостійкість і жаростійкість;
  • збільшує врожайність.

Зауважте: стимулятор росту рослин ВИМПЕЛ 2® затверджений для використання в органічному сільському господарстві.

Додавання комплексного універсального мікродобрива ОРАКУЛ® мультикомплекс 1,0-2,0 л/га в цей період забезпечує рослини всіма необхідними елементами живлення незалежно від зміни погодних умов або фізіологічного стану ґрунту. На додаток збільшується кількість коробочок і маса бавовни-сирцю однієї коробочки.

Застосування мікродобрива ОРАКУЛ® колофермин цинку нормою 0,5-1,5 л/га зумовлене підвищеною потребою бавовнику в цинку. Цинк впливає на поліпшення синтезу цукрів і крохмалю, загальний вміст вуглеводів, білкових речовин, аскорбінової кислоти і хлорофілу, а також підвищення засухо-, жаро- і холодостійкості рослин.


Обробка мікродобривами ОРАКУЛ® (S, В, Fe, Zn, Cu, Mn, Mg) проводиться за дефіциту відповідних елементів.

За даними провідних наукових установ Узбекистану:
обробка насіння ВИМПЕЛ® + ОРАКУЛ® насіння і обробка у фазі бутонізації ВИМПЕЛ 2® + ОРАКУЛ® мультикомплекс, а також повторна обробка у фазі початок цвітіння ВИМПЕЛ 2® + ОРАКУЛ® мультикомплекс збільшує врожайність бавовнику на 5,5 ц/га.

Комплексне застосування стимуляторів росту та мікродобрив групи компаній ДОЛИНА є економічно виправданим заходом. Ті сільгосппідприємства, які впровадили в технологію вирощування бавовнику ці препарати, отримують окупність витрат в 6-9 разів.