О компанииГрупа компаній DOLINA – об’єднання підприємств, що спеціалізуються на розробці, дослідженні та впровадженні в сільськогосподарське виробництво стимуляторів росту рослин, мікродобрив, РКД (рідких комплексних добрив) і ад’ювантів. Перше підприємство було засновано Юрієм Олексійовичем Лопаєнко у 1997 році.

Висококваліфіковані менеджери з вищою агрономічною освітою ретельно вивчають потреби сільгоспвиробників всіх рівнів – від невеличких фермерських господарств до крупних холдингів. На базі цього аналізу у власних, сучасно обладнаних хімічних лабораторіях злагоджений колектив наукового відділу у складі хіміків – синтетиків, хіміків – аналітиків та вчених агрономів працюють над створенням нових препаратів та вдосконаленням існуючих. Провідні фахівці цього відділу мають найвищу кваліфікацію, що підтверджена Вищою атестаційною комісією (ВАК) України з хімічних та сільськогосподарських наук.На цей час на підприємстві працює:

  • 7 кандидатів сільськогосподарських наук,
  • 2 кандидати хімічних наук,
  • 1 кандидат технічних наук.

Після досконалих досліджень розроблених препаратів на ефективність та відповідність усім діючим стандартам екологічної безпеки за справу беруться працівники виробництва, які ретельно контролюють якість продукції на кожній стадії. Керівник виробництва має науковий ступень – кандидат технічних наук.

О компанииКомпанія DOLINA здійснює підтримку споживачів своєї продукції за допомогою професіональних менеджерів – консультантів, які присутні у кожному регіоні нашої країни. Їхня задача – інформувати агрономів господарств з питань впровадження новітніх агротехнологій, роз’яснювати особливості застосування стимуляторів росту та мікродобрив.

Задля вдосконалення ефективності сільськогосподарського виробництва, вивчення особливостей застосування препаратів в різних агрокліматичних умовах, компанія плідно співпрацює з провідними науково-дослідними установами України, Казахстану, Узбекистану, Таджикистану, Німеччини, Італії, Туреччини, Угорщини, Болгарії, Румунії. Словенії, ПАР та Індії.

 
Компанія DOLINA зарекомендувала себе надійним партнером, який дбає про екологічність, зручність у використанні та високу ефективність стимуляторів росту рослин та мікродобрив власного виробництва, завдяки чому препарати компанії завоювали довіру та високу оцінку українського сільгоспвиробника.

Наше підприємство відкрите для співпраці як на території України, так і за її межами.