УВАГА! Нас цікавить співпраця лише з дистриб’юторами агрохімікатів, а також з виробниками сільськогосподарської продукції.

Українська група компаній «Долина» шукає партнерів у агробізнесі з метою реалізації наших продуктів – стимулятора росту рослин ВИМПЕЛ® та хелатних мікродобрив серії ОРАКУЛ® в Азербайджані.

Група компаній «Долина» пропонує комплекс продуктів, що представляє оригінальну технологію, яка забезпечує управління живленням сільськогосподарських культур для гарантованого отримання високоякісного врожаю на полях агропідприємств.
Стимулятор росту рослин ВИМПЕЛ® підвищує якісні показники продукції – класність пшениці, білка у зерні, міцність волокна бавовни, вміст цукрів у плодах і ягодах, крохмалю у бульбах, лежкість і смакові якості овочів, фруктів.

Стимулятор росту рослин ВИМПЕЛ® підвищує якісні показники продукції – класність пшениці, білка у зерні, міцність волокна бавовни, вміст цукрів у плодах і ягодах, крохмалю у бульбах, лежкість і смакові якості овочів, фруктів.

Збільшує врожайність на культурах:

пшениця – 5,6-15,9 ц/га
кукурудза – 6,2-18,2 ц/га
бавовна – 2,6-5,2 ц/га
соя – 5-7,3 ц/га
ріпак – 4-9 ц/га
виноград – 35-38 ц/га
яблуня – 200-226 ц/га
черешня – 90-97 ц/га
картопля – 49-98 кг/сот.
томати (перець, баклажани) – 65-154 кг/сот.
коренеплоди (морква, буряк столовий) – 120-145 кг/сот.
капуста – 150-175 кг/сот.

Детальніше про препарат ВИМПЕЛ® тут

Стимулятор росту рослин ВИМПЕЛ® має властивості стимулятора росту, адаптогена, кріопротектора, термопротектора, антистресанта, інгібітора хвороб, прилипача й активатора ґрунту.

Препарат має властивості прилипача, вноситься в баковых сумішах з будь-якими пестицидами, підсилює їх дію та має високу рентабельність в умовах мінімальних витрат.

Мікродобрива серії ОРАКУЛ® компенсують нестачу поживних речовин у період несприятливих умов зростання, сприяють підвищенню врожайності культур на 15-27% і покращують якість продукції.

Мікродобрива ОРАКУЛ® застосовуються спільно з пестицидами, стимуляторами росту, розчинами мінеральних добрив з широким інтервалом рН. Містять пом’якшувач води, тому використання будь-яких пестицидів в жорсткій воді (підвищений вміст солей Ca2+ і Mg2+) разом з ОРАКУЛ® не знижує їх ефективність. Солі жорсткості надійно зв’язуються компонентом препарату, при цьому не викликаючи помутніння. Повністю ліквідовується небезпека утворення сульфату кальцію (гіпсу), який може призвести до виходу з ладу обприскувальну техніку.

Детальніше з властивостями мікродобрив серії ОРАКУЛ®, а також з інструкцією із застосування можна ознайомитися тут

ПРО НАС:

Група компаній «ДОЛИНА» – об’єднання підприємств, які спеціалізуються на розробках, дослідженнях і впровадженні у сільськогосподарське виробництво стимуляторів росту рослин і мікродобрив.

Компанія «ДОЛИНА» зарекомендувала себе надійним партнером, який піклується про екологічну безпеку, зручність у застосуванні та високу ефективність стимуляторів росту рослин і мікродобрив власного виробництва.

Понад 130 партнерів по всьому світу!


Наше підприємство відкрите для співпраці та тривалих плідних партнерських відносин. З нетерпінням чекаємо на Ваші пропозиції та дзвінки!


З питань партнерства звертайтеся до представника ГК «Долина»:


Менеджер з розвитку бізнесу в Середній Азії: Кольцов Сергій Олександрович
Тел: +7 989 852 49 17
Електронна адреса: 
koltsov.sa@mail.ru

Група компаній “Долина” – стимулюємо зростання Вашого прибутку!