ПП «Бізон-Тех 2006» і Група Компаній «Долина» оголосили про старт нового спільного проекту

«Порядність» – ключове слово у бізнесі. Не поспішайте іронічно посміхатися. ПП «Бізон-Тех 2006», дистриб`ютор агрохімії національного рівня і Група Компаній «Долина», вітчизняний виробник стимуляторів росту рослин і мікродобрив уже близько десяти років ефективно співпрацюють на ринку. І говорячи одне про одного, незмінно відзначають порядність партнерів. Відтак саме життя підштовхнуло до спільного проекту, результатом якого стане виведення на ринок 2017 року стимуляторів росту рослин МУВЕР® і мікродобрив БРАМАН®

«На сьогодні на ринку пестицидів, мікродобрив, стимуляторів росту всі дистриб’ютори пропонують один і той самий товар, – підкреслює комерційний директор ПП «Бізон-Тех 2006» Олексій Бердніков. – Відтак, щоб наша пропозиція вирізнялася з-поміж інших, було ухвалено рішення щодо виробництва наведених препаратів під власною торговельною маркою. Ми прагнули запропонувати не лише ексклюзивне, а й найкраще рішення в сегментах стимуляторів росту рослин і мікродобрив. Це, власне, продукти виробництва ГK «Долина» – нашого багаторічного доброго партнера, які мають попит на ринку. Увазі аграріїв ми запропонуємо поліпшені версії стимулятора росту рослин ВИМПЕЛ® і мікродобрива ОРАКУЛ®, але вже під іншими ексклюзивни- ми торговельними марками – МУВЕР® і БРАМАН®.

бердник«Мувер» з англійської – двигун, а «Браман» в індійській філософії – першооснова всіх речей. Погодьтеся: стимулятор росту – це свого роду двигун, а мікродобриво – першооснова, запорука розвитку рослин. Так, ВИМПЕЛ® та ОРАКУЛ® мають добру славу і неабиякий попит в Україні.

Проте настав час відкрити нову сторінку бізнесу, а МУВЕР® і БРАМАН® мають усі підстави для успіху. Ми вже впродовж дев’яти років співпрацюємо з компанією «Долина». За якість продуктів вони відповідають як виробники, а ми – як компанія, що впроваджує їх безпосередньо в технологію.

Ще п’ять років тому вітчизняні аграрії віддавали беззаперечну перевагу зарубіжним виробникам стимуляторів росту та мікродобрив. Ця ситуація змінилася завдяки високій якості та ефективності продуктів, що випускає ГК «Долина». Стимулятори росту рослин і мікродобрива – це ті речі, без яких на сьогодні технологічна карта вирощування тієї чи іншої культури, певно, неможлива. Раніше чимало аграріїв було в полоні стереотипів, міркували так: мікродобрива варто застосувати на тому полі, де вимальовувалася пристойна врожайність. Насправді це не правильно. У будь-якому разі стимулятори (на початку вегетації) та мікродобрива (в процесі вегетації) застосовувати потрібно.

Результатом стане підвищення врожайності навіть не в самих кращих умовах. Пропозиція якісного продукту вітчизняного виробництва за незахмарні гроші – саме те, що потрібно українському аграрію! Ми не лише дистриб’ютори, а й товаровиробники, маємо кілька власних сільгосппідрозділів. У нашій технологічній карті продукти ГК «Долина» теж наявні. Ми закладали досліди зі стимуляторами росту та мікродобривами виробництва компанії і наочно побачили їхні переваги. Відтак ГК «Долина» – наш стратегічний партнер. Незабаром вітчизняні аграрії відзначатимуть професійне свято – День працівника сільського господарства. Вітаючи наших партнерів, зичу їм упевненості в завтрашньому дні. Це – найголовніше в наш буремний час».

«Мувер® і Браман® спеціально створені та зареєстровані для ПП «Бізон-Тех 2006», – підкреслює комерційний директор ГК «Долина» Андрій Коротецький. – Там працюють високі професіонали, які зарекомендували себе надійними партнерами. Всі технології, розроблені для компанії «Бізон-Тех 2006», ми перевірили власноруч, зокрема дослідили вплив препаратів на тому насінні, реа- лізацією якого займаються наші партнери. Результат виправдав сподівання. Є прибавка врожайності.

Стимулятор росту рослин МУВЕР® має поліпшену формуляцію та удосконалені складові компонентів відомого на ринку стимулятора росту ВИМПЕЛ®. Завдяки цьому рос- лина краще засвоює препарат. Продукт продемонстрував, що він є кращим, ніж аналогічні, пропоновані конкурентами. Мувер® – це 9 властивостей, власне, все те, що потрібно рослині. Таким широким спектром не може похвалитися жоден інший продукт. Кожну властивість можна підтвердити у будь-яких погодних умовах. Мувер® – це старт насінини. Надалі – сходи, є критичні фази розвитку рослин, в цей час ми маємо дати стимулятор. Мувер® допомагає стартувати і закладає більшу врожайність, Браман® надає живлення на весь час вегетації.

Щодо мікродобрив скажу, що ми чотири роки шукали виграшні формули елементів. Додаємо колофермин – унікальну розробку, яка дає змогу донести елемент у рослину, до того ж вона й споживається рослиною. Наскільки зросте врожайність завдяки застосуванню наших продуктів? Cтимулятор підніме врожайність на 10-20%; якщо додати мікродобриво, то може йтися про зростання до 30%.

Нещодавно спілкувався з нашим клієнтом із Гадяцького району Полтавської області. По кукурудзі з нашими продуктами одержали 115 ц/га, без наших продуктів – 96 ц/га. Переваги не лише у врожайності, наші продукти допомагають зняти стрес після застосування пестицидів. Ми весь час у пошуці, постійно змінюємося, купуємо найновітніше обладнання, маємо дві лабораторії, потужний кадровий склад (зокрема, в нас є досвідчені науковці). Ви можете отримати консультацію у досвідчених фахівців у кожній області нашої країни. А секрет успішного бізнесу, як на мене, – це виправдовувати, а то й перевищувати сподівання клієнтів.

Наступного року ГК «Долина» відзначатиме своє 20-річчя. Ми з честю пройшли кризи, які раз по раз виникали в Україні. Й нині пишаємося тим, що маємо чудові продукти, надійних партнерів і вдячних клієнтів. Ми продаємо свою продукцію до семи країн. Ведемо перемовини з канадцями й аргентинцями, у перспективі розширимо географію експорту. У нашій компанії є лідер, який чимало зробив для того, щоб компанія трималася на плаву. Він згуртував колектив, створив належні умови для нашої ефективної творчої роботи. Нашому спільному з компані- єю «Бізон-Тех 2006» проекту зичу «многая лєта», а аграріям побажаю, щоб поле давало те, що ви прагнете від нього одержати. І найголовніше – миру в нашій країні!».

Завдяки цьому альянсу інноваційних ідей і невтомної просвітницької роботи агровиробництво дістане незамінні елементи агротехнологій, результати від застосування яких перевершать найоптимістичніші сподівання. Спробуйте!