Компанія DOLINA допомагає отримати щедрий урожай ягідних культурКОРОЛЕВА ЯГІД ЛОХИНА – ДУЖЕ СМАЧНА, СУПЕРКОРИСНА, А ЩЕ СУПЕРДОРОГА

За темпами вирощування лохини Україна, як стверджують експерти, посідає друге місце у світі, поступаючись лише Перу.

У нас її садять переважно у північних регіонах: на Житомирщині, Чернігівщині, Волині, є в Карпатському краї, адже тамтешні ґрунти якнайкраще підходять цим листопадним чагарникам. Але на відео – ягідна ферма, де вирощують лохину у мальовничому куточку на Полтавщині. Перші кущі тут почали висаджувати три роки тому. На ділянці росте найпопулярніший у світі сорт лохини Bluecrop.

“Кращої ягоди для заморозки я просто ще у своєму житті не зустрічав”, коментує співзасновник ягідної ферми Ігор Філоненко.

З відео ви дізнаєтесь про особливості вирощування, поливу, технології підживлення та результати застосування продукції компанії DOLINA на насадженнях лохини. Коли зібрати, щоб ягода не була кислою та які амбітні плани має власних ділянки. Якщо ви коли-небудь намагалися вирощувати лохину на власному подвір’ї і у вас нічого не вийшло, прогляньте відео, щоб дізнатися, чому.

Препарати компанії (стимулятори росту серії “Вимпел” та хелатні мікродобрива серії “Оракул”) дозволяють отримати добрий урожай ягід за різних погодних умов. Компанія DOLINA зарекомендувала себе надійним партнером у 15 країнах світу, у яких представлена її продукція.