Обробка насіння озимих культурДруга половина літа – початок осені – період, який змушує агронома замислитись про підготовку озимих до сівби, про те, який агроприйом обрати, щоб отримати дружні та рівномірні сходи. Однією з основних проблем в осінньо-зимовий період є різкі коливання температур, приморозки на поверхні ґрунту під час вегетації озимих. Результат – погіршення споживання та засвоєння поживних речовин, затримка розвитку, поява дефіциту елементів живлення. Існує вірогідність того, що рослини на момент входження в зиму недостатньо розвинуться: замість фази 3-4 пагонів, рослини зможуть розвинутися лише до фази “шильця”.

Згідно з календарними строками, першим висіватиметься насіння ріпаку озимого, а через 20 – 30 днів розпочинається висів озимих колосових культур. Сучасні технології вирощування сільськогосподарських культур вимагають проведення передпосівної обробки насіння спеціальними протруйниками з інсекто-фунгіцидними властивостями. Вони захищають рослини від шкідників і хвороб, але мають свої недоліки. Фітотоксичність таких препаратів знижує польову схожість рослин, енергію проростання насіння.

Технологія, яку розробили фахівці ГК “ДОЛИНА”, передбачає використання препаратів для обробки насіння ВИМПЕЛ-К® або ВИМПЕЛ-К2® і ОРАКУЛ® насіння, які нівелюють негативну дію інсекто-фунгіцидних препаратів за рахунок активізації синтезу антистресових речовин. Препарати мають низку й інших значних переваг:

  • створюють оптимальні умови для відновлення сили росту паростків до рівня, закладеного в генотипі;
  • забезпечують насінину всіма необхідними елементами живлення;
  • підвищують енергію проростання насіння на 5 – 8%;
  • зберігають життєздатність насіння в несприятливих умовах навколишнього середовища;
  • допомагають боротися з поверхневими інфекціями;
  • утримують провокаційну вологу до 2-х місяців, що надзвичайно важливо, враховуючи наші кліматичні умови;
  • покращують перезимівлю завдяки інтенсивному накопиченню цукрів у тканинах рослин.

ПЕРЕДПОСІВНА ОБРОБКА НАСІННЯ ОЗИМИХ КУЛЬТУР (НОРМИ ЗАСТОСУВАННЯ)

Препарат Ріпак Зернові (озима пшениця, ячмінь)
Регулятор росту рослин ВИМПЕЛ-К® 0,5 – 1 л 0,5 – 1 л
Регулятор росту рослин ВИМПЕЛ-К2® 0,5 л 0,5 л
Комплексне мікродобриво ОРАКУЛ® насіння 1 – 1,5 л 0,5 – 1 л

Дія препаратів не обмежується допомогою рослинам на перших етапах їх розвитку, яка полягає в посиленні енергії проростання і протистоянні негативним факторам. Ефект від їх застосування закріплюється на весь період росту та розвитку культури. Препарати для обробки насіння застосовуються одночасно у баковій суміші разом із протруйниками.

Варто зазначити, що цей агрозахід є одним із найбільш рентабельних резервів підвищення врожайності. Відповідна технологічна операція дає можливість отримати в середньому 5,6 ц/га до врожайності озимої пшениці, а також додаткових 2,3 ц/га до врожайності ріпаку, тож нескладно зрозуміти, що додаткові затрати на обробку насіння препаратами ГК «ДОЛИНА» є цілком виправданими та високоокупними. Продукти ВИМПЕЛ-К®ВИМПЕЛ-К2® і ОРАКУЛ® насіння – ваш перший крок в отриманні прибутку.

Рекомендації із застосування продуктів ГК «ДОЛИНА» на озимому ріпаку
Рекомендації із застосування продуктів ГК «ДОЛИНА» на озимих зернових культурах

Наші менеджери завжди готові вас проконсультувати та підібрати оптимально ефективну технологію у кожному конкретному випадку.

Наші номери телефонів: +38 050 474 21 42, +38 067 642 12 24
Адреса нашої ел.пошти: 
info@dolina.ua

Група компаній “Долина” – стимулюємо зростання вашого прибутку!