Один із секретів ефективності стимулятора росту рослин Вимпел 2Стимулятор росту ВИМПЕЛ 2® вже не перший рік доводить свою ефективність. Він завоював прихильність як великих агропідприємств, так і пересічних громадян, які займаються садівництвом і городництвом. Для багатьох цей препарат став неодмінною умовою досягнення великих врожаїв, а отже, й великих прибутків. Тож, у чому криється секрет такого успіху препарату серед агровиробників?

Нагадаємо: ВИМПЕЛ 2® – комплексний природно-синтетичний препарат контактно-системної дії для обробки насіння та рослин, що вегетують.

Багатоатомні спирти з коротким вуглецевим ланцюгом структурують вільну внутрішньоклітинну воду, підвищуючи її біологічну активність; прискорюють процеси росту і фотосинтезу; регулюють транспірацію та інтенсивність мінерального живлення. Продуктами перетворення багатоатомних спиртів у клітині є елементарні вуглеводи (моносахариди), які виступають будівельним матеріалом і джерелом енергії. Детальніше про вплив багатоатомних спиртів на клітину рослини у відео:

Природні стимулятори-адаптогени на основі карбонових кислот беруть участь у найважливіших енергетичних перетвореннях рослинного організму, підсилюють постачання кисню в тканини, підвищують вироблення основної енергетичної речовини АТФ-аденозинтрифосфату. Регулююча енергетичний обмін дія карбонових кислот проявляється вже за дуже низьких концентрацій (0,002% розчин).

Завдяки своєму природному походженню карбонові кислоти підлягають швидкому метаболізму в рослині та надають препарату біостимулюючу дію. Це призводить до інтенсивного проростання насіння й активізації зростання органів рослини, а також прискорює засвоєння макро- та мікроелементів з ґрунту. За наявності комплексу багатоатомних спиртів, солі гумінових кислот багаторазово підвищують свою активність. Збільшення їхньої проникної здатності відбувається за рахунок високого тургорного тиску, який виникає завдяки багатоатомним спиртам.

З питань, пов’язаних зі стимулятором росту рослин ВИМПЕЛ 2®, звертайтеся:

+38 050 474 21 42,
+38 067 642 12 24,
e-mail: info@dolina.ua

Група компаній “Долина” – стимулюємо зростання вашого прибутку!