При обробці насіння препаратом для обробки посівного матеріалу ВИМПЕЛ®   0,5-1 кг/т з властивостями стимулятора та комплексним мікродобривом ОРАКУЛ® насіння 1,5 л/т:

 • зростає енергія проростання та польова схожість насіння до 8%, що дає можливість сформувати задану густоту стояння рослин;
 • відбувається посилений ріст кореневої системи, утворення додаткових коренів, в результаті чого стійкість рослин до посухи підвищується на 21% та жаростійкість на 14%;
 • збільшується площа листкової поверхні та вегетативна маса рослин;
 • посилюється стійкість до ураження захворюваннями.

Щоб збільшити схему застосування препарату на кукурудзі, натисніть на зображення:

Застосування стимулятора росту рослин ВИМПЕЛ 2® 0,5 л/га у фазі від 3-5 листків до фази викидання волоті:
 • прискорює обмінні процеси в тканинах, рослини інтенсивніше засвоюють елементи живлення з ґрунту та мікродобрива при позакореневому підживленні, ефективність яких зростає на 30%;
 • дає захист рослинам при пестицидному стресі, як від ґрунтових так і страхових гербіцидів;
 • рослини економно витрачають вологу, коефіцієнт водоспоживання зменшується на 18%;
 • підвищує посухостійкість на 18% та жаростійкість на 13%;
 • збільшує площу листкової поверхні;
 • рослини підвищують продуктивність фотосинтезу, що виражається у більш     інтенсивному забарвленні листя;
 • збільшує врожайність на 15% в порівнянні з обробкою чистими гербіцидами.

Зауважте: стимулятор росту рослин ВИМПЕЛ 2® затверджений для використання в органічному сільському господарстві.

Результати застосування препаратів на кукурудзі
 • 4471Кукурудза
  Як гарантовано отримати надбавку до врожаю кукурудзи
 • 4521Кукурудза
  ПРЕПАРАТИ КОМПАНІЇ "ДОЛИНА" ДОПОМАГАЮТЬ ОТРИМУВАТИ ТОВ "ПРОГРЕС" ПРИБАВКУ ВРОЖАЙНОСТІ 15%
 • 4526Кукурудза
  СТИМУЛЯТОРИ РОСТУ РОСЛИН ТА МІКРОДОБРИВА ВІД ГК "ДОЛИНА" ДАЮТЬ СТАБІЛЬНУ ПРИБАВКУ ВРОЖАЙНОСТІ ДО 15%
 • 4576Кукурудза
  ВПЛИВ ПРЕПАРАТІВ ВІД ГРУПИ КОМПАНІЙ "ДОЛИНА" НА РІСТ ТА РОЗВИТОК КУКУРУДЗИ
Додавання комплексного універсального мікродобрива ОРАКУЛ® мультикомплекс 1,0-2,0 л/га у ці періоди забезпечує рослини всіма необхідними елементами живлення незалежно від зміни погодних умов чи фізіологічного стану ґрунту. При цьому на 17% більш економно витрачається волога. 

При застосуванні мікродобрива ОРАКУЛ® колофермин цинку нормою 1,0-2,0 л/га, за умови попередньої обробки насіння препаратом ВИМПЕЛ®, прибавка до врожаю складає 2,1 ц/га, а з додаванням ОРАКУЛ® насіння – 3,6 ц/га.

Технологія також включає мікродобриво ОРАКУЛ® колофермин фосфору (1 – 4 л/га), яке забезпечує повноцінний ріст і розвиток рослин кукурудзи, до того ж сприяє підвищенню врожайності.

 
Обробка мікродобривами ОРАКУЛ® (B, S, Fe, Cu, Mn, Mg) проводиться за дефіциту відповідних елементів.
За даними провідних наукових установ України:
 • обробка насіння: ВИМПЕЛ® + ОРАКУЛ® насіння збільшує врожайність на 2,8-5,6 ц/га або на 15-26%;
 • обробка у фазі 3-5 листків: ВИМПЕЛ 2® + ОРАКУЛ® мультикомплекс дає прибавку до врожаю 3,8 ц/га;
 • додавання до попередньої схеми обробки у фазі 7-8 листів ВИМПЕЛА 2® збільшує прибавку на 7,3 ц/га, а з ВИМПЕЛ 2® ОРАКУЛ® мультикомплекс вона сягає 8,7 ц/га;
Комплексне застосування стимуляторів та мікродобрив групи компаній ДОЛИНА дає прибавку врожаю від 6,2 до 23,3 ц/га. Така прибавка досягається завдяки активному стимулюванні важливих життєвих процесів рослин, що виражається в підвищенні кількості зерен в качані та маси 1000 насінин.

Вода має значення!

Проблеми, які виникають через певні характеристики води, не варто недооцінювати, адже це може безпосередньо вплинути на ефективність бакових сумішей через випадіння осаду, гідроліз ЗЗР, стікання робочого розчину або недостатнє змочування листкової поверхні під час позакореневих обробок рослин.

Лужна вода. Як правило, якщо рН 7,5 і більше, низка пестицидів піддається напіврозпаду за короткий проміжок часу (0,5-3 години), тому значення рН розчину є важливим фактором для забезпечення ефективності всіх компонентів бакової суміші. Для підкислення бакової суміші використовується стабілізатор рН REFERI®.

Солі жорсткості. Жорстка вода містить надлишок іонів жорсткості (магнію, кальцію, заліза), які мають негативний вплив на компоненти бакової суміші аж до утворення осаду в баку обприскувача та забивання форсунок: Нівелювати дію солей жорсткості допоможе пом’якшувач води AUDITOR®. Водночас препарат утворює біологічно активні хелатні природні комплекси з катіонами солей жорсткості, переводячи їх у форму, яка легко засвоюється рослинами.

Ад’юванти AD’YUTANT®, ФОРТЕЛЬ®, PAKT® розв’язують проблеми стікання або недостатнього змочування листкової поверхні робочим розчином. У баковій суміші вони виконують функцію поверхнево активної речовини, що дозволяє підвищити ефективність компонентів бакової суміші, запобігти змиванню препаратів та рівномірно розподілити їх на поверхні рослини.