Каністра Сучасний світ висуває дедалі більше вимог до якості аграрної продукції, а отже і до засобів і технологій її отримання. Щоб звести до мінімуму негативні фактори, що знижують урожайність і якість продукції, до традиційних агротехнологій включають низку препаратів, у тому числі добрива (макро- та мікро-), засоби захисту рослин, стимулятори росту тощо.

Серед проблем, з якими стикаються садівники, несприятливі умови довкілля, шкідливі комахи та кліщі, грибкові, бактеріальні та вірусні захворювання. Фахівці компанії DOLINA поставили собі за мету розробку і впровадження у практичне виробництво інтегрованого захисту багаторічних насаджень від основних шкідників і збудників хвороб карантинного і некарантинного значення. У результаті був створений універсальний високоефективний багатофункціональний стимулятор росту рослин SCLOBICIDE®, що має властивості інсектициду, акарициду та фунгіциду.

Завдяки широкому та комплексному спектру дії препарату, а також його малотоксичному впливу на довкілля ефективно нівелюється низка проблем, пов’язаних із вирощуванням плодових культур і винограду.

На відміну від більшості засобів хімічного захисту, SCLOBICIDE® пригнічує розвиток комах та грибків за низьких позитивних температур (за середньодобової температури не нижче за +5°С.) та ефективно протистоїть їх зимуючим стадіям.

У результаті застосування SCLOBICIDE® пригнічується розвиток спор грибків, а це перешкоджає їх розмноженню. А транспіраційна дія компонентів інгібує хвороби ще на початковому етапі. Шкідників інсектицид SCLOBICIDE® знищує контактним способом. Це допомагає максимально зменшити втрати врожаю внаслідок несприятливого впливу шкідників, хвороб і грибків.

Негативні фактори, які впливають на рослину протягом періоду вегетації, значно погіршують якість продукції. Тому використання препарату SCLOBICIDE®, за допомогою якого можна коригувати такі фактори, є необхідним заходом у вирощуванні плодово-ягідних насаджень.

SCLOBICIDE® сприяє ранньому виходу врожаю, позитивно впливає на якісні показники плодів.

Детальніше про препарат читати тут

З питань придбання, консультації, умов співпраці звертайтеся:
+38 050 474 21 42
+38 067 642 12 24
e-mail: info@dolina.ua
Компанія DOLINA – досвід, надійність, результат!