Продуктивність сільськогосподарських культур суттєво залежить не тільки від ґрунтово-кліматичних умов, а й від агротехнічних прийомів. Технологічні регламенти сучасного промислового вирощування багатьох сільськогосподарських культур передбачають комплексне застосування макродобрив, рострегулюючих речовин і мікродобрив. Це доповнює режим живлення рослин, а також підвищує їхню стійкість до патогенів, негативного впливу пестицидів і навколишнього середовища.

Продуктивність цукрових буряків залежить від правильного та своєчасного створення для рослин таких умов, які допоможуть найповніше розкрити їх потенціал. Обробивши насіння та вегетуючі рослини стимуляторами росту Вимпел-К® (500 г/т) і Вимпел® (500 г/га), мікродобривами Оракул® мультикомплекс (1,5 л/га) та Оракул® коламін бор (1 л/га), отримаємо дружні розвинуті сходи цукрових буряків, тривале збереження цілісного листового апарату на рослинах, приріст маси коренеплодів, а також підвищення показників урожайності та збору цукру з гектару.

Детальніше розглянути інформацію Ви можете за цим посиланням – Ще більше цукру з кожного гектару! Система живлення цукрових буряків від групи компаній «ДОЛИНА» …….