В умовах економічної кризи аграрії, аби отримати прибутки, роблять ставку на економічні та надійні технології вирощування сільгоспкультур, застосовуючи перевірені, якісні та високоефективні препарати.

Наша розмова з директором агрофірми «Вікторія», що в Погребищенському районі Вінницької області, Андрієм ПУШКАРЕМ відбувалася, у прямому й переносному сенсі, в найспекотніші дні, адже прийшов час жнив і стояла серпнева спека. У цьому господарстві, як і в більшості по всій Україні, 900 га землі засіяно пшеницею, ячменем, соняшником, соєю, кукурудзою та ріпаком.

— Наше господарство, як і переважна більшість аналогічних підприємств по всій Україні, кілька років поспіль працює в складних фінансових умовах — високі ціни на пальне, насіння, засоби захисту, добрива. Тому нам треба з мінімальними витратами виростити добрий урожай і вигідно його реалізувати. Ми визначили для себе таку схему: впроваджувати економічні та надійні технології вирощування, які передбачають застосування перевірених, якісних і високоефективних препаратів. Таким критеріям відповідає продукція вітчизняного виробника — групи компаній «Долина». Кілька років тому нам запропонували спробувати препарати цієї компанії на озимій пшениці.

Детальніше розглянути інформацію Ви можете за цим посиланням – Ставка на перевірену технологію