Використання стандартних фізико-хімічних методів аналізу (спектрофотометричний, потенціометричний, комплексоно-метричний, та інші) дозволяє контролювати якість сировини, мікродобрив та стимуляторів росту рослин за основними показниками.

З метою розширення можливостей аналітичних досліджень 2016 року науково-дослідна хімічна лабораторія групи компаній «Долина» поповнилася надсучасним високоточним обладнанням, яке підносить якість аналізу стимуляторів росту та мікродобрив власного виробництва на новий рівень.

Зокрема, це високоефективний рідинний хроматограф (ВЕРХ) 1220 Infinity, що дозволяє з високою точністю проводити аналізи органічних сполук – органічних кислот, амінокислот, ферментів, полісахаридів (летучих і нелетучих) та інших речовин, використання яких дає змогу покращувати ефективність препаратів та підвищувати врожайність сільгоспкультур. Згадане обладнання випускає компанія Agilent (США), що є № 1 за якістю приладів. Високоточне визначення катіонно-аніонного складу речовин гарантує система для капілярного електрофорезу Agilent 7100 – найнадійніший і найпростіший у роботі капілярний електрофорез у світі.

Зазначене високоефективне обладнання дозволяє фахівцям лабораторії значно підвищити рівень контролю якості сировини, що використовується при виробництві. А також контролювати відповідність стимуляторів росту та мікродобрив високим вимогам компанії до якості своїх продуктів на всіх технологічних ланках виробництва.

Кінцеве випробування продукції групи компаній «Долина» відбувається у камері температурних випробувань HZ-2019. Випробування проводяться відповідно до різних стандартів. Завдання камери – змоделювати реальні умови, в яких може перебувати зразок при зберіганні з метою визначити характеристики продукції і відповідність очікуваним вимогам.

Група компаній "Долина" - досвід, надійність і результат.