В результаті багаторічних наукових досліджень, проведених фахівцями групи компаній Долина, до нового сезону 2016 року на ринку представлена серія інноваційних мікродобрив-компенсаторів ОРАКУЛ® колофермин.
ОРАКУЛ® колофермин бору (В – 155 г/л, N – 50 г/л, колофермин – 510 г/л);
ОРАКУЛ® колофермин цинку (Zn – 120 г/л, N – 118 г/л, SO3 – 144 г/л, колофермин – 374 г/л);
ОРАКУЛ® колофермин міді (Cu – 100 г/л, N – 89 г/л, SO3 – 126 г/л, колофермин – 374 г/л);
ОРАКУЛ® колофермин заліза (Fe – 65 г/л, N – 73 г/л, SO3 – 93 г/л, колофермин – 606 г/л);
ОРАКУЛ® колофермин марганцю (Mn – 80 г/л, N – 97 г/л, SO3 – 116 г/л, колофермин – 440 г/л);
ОРАКУЛ® колофермин молибдену (Мо – 130 г/л, N – 41 г/л, колофермин – 255 г/л);
ОРАКУЛ® колофермин кобальту (Со – 90 г/л, N – 102 г/л, SO3 – 124 г/л, колофермин – 468 г/л);
ОРАКУЛ® колофермин магнію (MgО – 83 г/л, N – 72 г/л, колофермин – 384 г/л).

В новий сезон з новими мікродобривами від групи компаній Долина

Склад:

ОРАКУЛ® колофермин складається з поєднання максимального вмісту мікроелементів та оригінальної складової – колофермину, який являє собою широке коло водорозчинних різнолігандних комплексів.

Основні мікроелементи: цинк (Zn), мідь (Cu), залізо (Fe), марганець (Mn) та магній (Mg) знаходяться в хелатних комплексах прискоренного поглинання рослинами. Малопоширені в мікродобривах метали молібден (Мо) та кобальт (Со), а також неметал бор (В) перетворені в біодоступну органічну форму.

Застосування:

Мікродобрива серії ОРАКУЛ® колофермин призначені для позакореневої обробки вегетуючих рослин. За рахунок різнолігандної хелатної будови комплексів швидко та легко проникають через эпідерміс і кутикулярний шар рослин.

Також вони можуть бути внесені безпосередньо в ґрунт. Препарати ОРАКУЛ® колофермин характеризуються хімічною стійкістю та рухливістю комплексів мікроелементів в широкому діапазоні кислотності ґрунтів (рН=3-11), що дозволяє эфективно їх використовувати на різних ґрунтах– від кислих сірих лісових до лужних карбонатних чорноземів.

Переваги:

1. Серія ОРАКУЛ® колофермин відмінно поєднується в бакових сумішах з іншими добривами, стимуляторами росту та пестицидами.
2. Різнолігандні хелатоутворювачі природного походження сприяють швидкому та легкому засвоєнню мікроелементів рослинами.
3. Повністю розчиняються у воді, як з нормальним, так і з підвищеним рівнем жорсткості.
4. Препарати цієї серії володіють високою буферною здатністю, що перешкоджає виникненню хімічних опіків листя при позакореневому живленні.
5. Схелатовані мікроелементи беруть участь у окислювальних процессах та активації синтезу основної енергетичної речовини АТФ (аденозинтрифосфату) у клітинах.
6. Забезпечують виведення радіонуклідів та важких и металів у неактивні форми.
7. Зберігають стабильність складу при тривалому зберіганні.
8. Максимально компенсують нестачу в рослинах відповідного мікроелемента.

Рекомендується застосовувати спільно зі стимулятором росту рослин ВИМПЕЛ®