SWEETLIPSСтимулятор врожайності та цукристості SWEETLIPS® – це новий продукт компанії DOLINA, до складу якого входить набір специфічних стимуляторів росту, дія яких зосереджена на підвищенні ефективності вирощування та промислової переробки цукрових буряків.

SWEETLIPS® – результат переосмислення філософії розробки стимуляторів росту рослин фахівцями компанії з позиції питання: хто є споживачем її продуктів та які проблеми клієнтів ці продукти вирішують.

Споживачі стандартних стимуляторів – це аграрії усіх рівнів, і дія цих продуктів зосереджена на технологічному циклі вирощування сільськогосподарських культур: від обробки насіння до збору врожаю, і у кращому разі впливі на зберігання та біохімічний склад продукції. Новий погляд на ці процеси, у результаті якого і був створений стимулятор SWEETLIPS®, дозволяє розширити перелік специфічних проблем, які він вирішує і з якими стикаються не тільки сільгоспвиробники, але й підприємства-переробники, що в умовах структури власності посівних площ цукрового буряку в Україні навіть має більшу актуальність.

Основні переваги стимулятора SWEETLIPS®:

  • збільшує врожайність, цукристість і якісно-технологічні показники коренеплодів;
  • за короткий строк збільшує площу листкової поверхні рослин, формує оптимальні розміри листкового апарату та подовжує його життєздатність;
  • проводить оптимізацію водного балансу рослин, у період інтенсивного росту зменшує витрати води (м3/га) на формування 1 кг абсолютної сухої речовини;
  • активізує розвиток конеревої системи;
  • на етапі переробки покращує доброякісність очищеного соку та зменшує втрати цукру в мелясі.
Підвищує вихід цукру з 1 га до 16,5% (до 2,2 т цукру з 1 га)!

З питань, пов’язаних зі стимулятором врожайності та цукристості буряків SWEETLIPS®, звертайтеся:
+38 050 474 21 42,
+38 067 642 12 24,
e-mail: info@dolina.ua
Компанія DOLINA – досвід, надійність, результат!