Для багатьох власників присадибних ділянок новий сезон досі починається зі старих запитань: яке насіння придбати та які засоби допоможуть йому прорости, а також повноцінно розвинутися, подарувавши щедрий і смачний урожай.

Проте є й господарі, які вже багато років застосовують технологію, що пропонує група компаній Долина, а тому незмінно впевнені, що й цього року завдяки їй вони матимуть результати, які перевершать найсміливіші очікування. Ця технологія допомагає не тільки убезпечити рослину від негативної дії довкілля, у тому числі несприятливих погодних умов, але й забезпечити її всіма елементами живлення, необхідними для гармонійного росту та розвитку, повністю розкриваючи потенціал сорту. Що ж це за технологія?

До складу цієї універсальної технології входять стимулятори росту рослин ВИМПЕЛ® і ПАСЛІНІЙ®, а також мікродобрива серії ОРАКУЛ®:

Препарати компанії "Долина" - найкращі помічники для дачників, садівників, фермерів

ЕФЕКТИВНА ТЕХНОЛОГІЯ ПІДВИЩЕННЯ ВРОЖАЙНОСТІ ТА ЯКОСТІ КУЛЬТУР ВІД ГРУПИ КОМПАНІЙ “ДОЛИНА”

Перший етап технології: передпосівна (передпосадкова) обробка
Нам знадобиться стимулятор росту рослин ВИМПЕЛ® або ВИМПЕЛ 2® та вода. У 2-3% розчині (тобто, 20 – 30 мл препарата на 1 л води) замочуємо посадковий матеріал. Концентрація розчину та час замочування залежить від культури (див. схеми застосування нижче).

Другий етап технології: 2 – 3 обробки під час вегетації, тобто коли з ґрунту вже піднялося стебельце з листочками.

Перша обробка (обприскування рослин розчином препаратів), як правило, здійснюється у фазу утворення 3-5 листочків. Подальші обробки повторюються через кожні 10 – 14 днів. Дуже важливо обробити рослини у фазу бутонізації (перед цвітінням), оскільки в цей період рослинам максимально необхідні елементи живлення для рясного цвітіння, утворення зав’язі та формування плодів. Листкова обробка здійснюється баковою сумішшю, незмінними компонентами якої є стимулятор росту рослин ВИМПЕЛ® і універсальне комплексне мікродобриво ОРАКУЛ® мультикомплекс.

Залежно від фізіологічних особливостей культури та хімічного складу ґрунту до бакової суміші можуть додаватися такі мікродобрива-компенсатори: ОРАКУЛ® колофермин залізаОРАКУЛ® колофермин боруОРАКУЛ® колофермин міді, ОРАКУЛ® колофермин калію, ОРАКУЛ® колофермин кальцію та ОРАКУЛ® колофермин фосфору. Чудові результати на пасльонових культурах, а саме на томатах, перці та баклажанах, забезпечує стимулятор росту ПАСЛІНІЙ®.

Зауважте: обробки можна проводити за температури повітря +5°С і вище; обприскування здійснюється за допомогою ручного або ранцевого обприскувача (за відсутності будь-яким пульверизатором чи розпилювачем). Обробку не проводять під час цвітіння (виключення: стимулятор росту рослин ПАСЛІНІЙ®), якщо вітряно, росяно чи за наявності опадів.

 

Вы удивитесь какие у вас будут томаты! Показываем эксперимент!

У ЧОМУ Ж ПЕРЕВАГИ ВИКОРИСТАННЯ ТАКОЇ ТЕХНОЛОГІЇ?

ВИМПЕЛ® – комплексний природно-синтетичний препарат контактно-системної дії для обробки насіння та вегетуючих рослин.
Вплив на рослини
Замочування насіння та посадкового матеріалу:
 • стимулює процес та збільшує енергію проростання насіння,
 • підвищує схожість,
 • сприяє активному розвитку кореневої системи й нарощуванню вегетативної маси рослин,
 • захищає насіння, що знаходиться в ґрунті у несприятливих умовах, до 2-х місяців.
Обробка рослин по вегетації (до та після цвітіння):
 • підвищує посухостійкість, морозостійкість,
 • сприяє засвоєнню всіх видів добрив, збільшенню маси плодів,
 • поліпшує смакові й товарні якості продукту.
ПІДВИЩУЄ ВРОЖАЙНІСТЬ НА 10-30%.
ОРАКУЛ® мультикомплекс – комплексне універсальне мікродобриво для позакореневого підживлення овочевих, плодових, ягідних, декоративних культур, винограда, квітів та газонних трав.
 • екологічно чисте, висококонцентроване добриво, готове до застосування, легке і безпечне у використанні;
 • добриво містить збалансований набір макро- та мікроелементів для потреб усіх культур;
 • рідке добриво у легкозасвоюваній формі, яке швидко розчиняється у воді;
 • добре поєднується разом із пестицидами, стимуляторами росту, розчинами мінеральних добрив з широким інтервалом рН (тобто, з такими, що застосовуються на різних типах ґрунтів).

Детальніше про властивості інших препаратів читайте, перейшовши за потрібним посиланням:

До того ж, склад нашої продукції дозволяє цю технологію використовувати в органічному фермерстві, компоненти наших препаратів не завдають шкоди довкіллю, а широкий спектр їх застосування (абсолютно всі культури, застосування з крапельним зрошенням, у гідропоніці, в теплицях, на будь-яких ґрунтах та в найекстремальніших умовах) робить їх незамінним та універсальним помічником як для невеликих господарств, так і для величезних холдингів.

Завдяки хелатній формі наші мікродобрива легко засвоюються рослинами. Їх складові компоненти оптимально збалансовані та підсилюють дію одна одної. У результаті рослина без зайвих зусиль засвоює ці компоненти та транспортує їх у ті частини свого організму, де вони найбільш необхідні. Препарати добре поєднуються із пестицидами, стимуляторами росту, розчинами мінеральних добрив із широким діапазоном pH, підвищуючи ефективність їх дії, що призводить до зменшення витрат.

Подані нижче схеми допоможуть розібратися в тонкощах застосування наших препаратів:

Завантажити чи переглянути методичку з нашими рекомендаціями для дачників, садівників та городників можна тут

РЕЗУЛЬТАТИ ЗАСТОСУВАННЯ ВИСОКОЕФЕКТИВНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ, РОЗРОБЛЕНОЇ СПЕЦІАЛІСТАМИ ГРУПИ КОМПАНІЙ “ДОЛИНА”

Група компаній “ДОЛИНА” випускає свою продукцію як у каністрах по 10 та 5 л, так і в тарі з меншим об’ємом: 1 л, 100, 30 та 10 мл для потреб невеликих господарств, власників теплиць, дач і городів.

Якщо ви хочете, щоб ваші культури росли здоровими, сильними, менше хворіли та реагували на різку зміну погодних умов та інші негативні фактори, щоб плоди були смачні, соковиті та довго зберігалися, не зволікайте! Стимулятори росту рослин ВИМПЕЛ® і ПАСЛІНІЙ® разом із мікродобривами серії ОРАКУЛ® – запорука врожаю, що викликає гордість у власників та заздрість у сусідів.

 

РЕКОМЕНДАЦІЇ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯ ОПИСАНОЇ ВИЩЕ ТЕХНОЛОГІЇ НА РІЗНИХ КУЛЬТУРАХ (ЩОБ ПЕРЕЙТИ ДО РЕКОМЕНДАЦІЙ, НАТИСНІТЬ НА ЗОБРАЖЕННЯ ТІЄЇ КУЛЬТУРИ, ЯКА ВАС ЗАЦІКАВИЛА):

Ми консультуємо та приймаємо замовлення за наступними номерами телефонів:

Південний регіон
СУХОВ АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
+38 050 476 48 95

Центральний регіон
ВОРОБЬОВ ОЛЕКСАНДР АНАТОЛІЙОВИЧ
+38 050 356 60 43
+38 067 533 46 58

Західний регіон
ДЗЯБ`ЯК СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
+38 050 472 73 14
+38 067 640 02 16

Дзвоніть, питайте, замовляйте.
З Вимпелом та Оракулом добрі врожаї збирайте!