У вас на городі ростуть томати, перець, баклажани? Тоді ця інформація для вас!
Ні для кого не секрет, що проблемою всіх сільгоспкультур є хвороби, шкідники та несприятливі умови навколишнього середовища: посуха, заморозки, наслідки градобоїв, сильних злив і т.д.

Пропонуємо вашій увазі високоефективний комплекс стимуляторів росту та мікродобрив, який стане для вас незамінним помічником і не тільки врятує ваші рослини від неприємностей, але й здивує рясним врожаєм.

Завдяки препаратам серії ВИМПЕЛ® і ОРАКУЛ®, а також стимулятору росту рослин ПАСЛІНІЙ® томати, перець і баклажани будуть успішніше протистояти різним хворобам і шкідникам.

СТИМУЛЯТОР РОСТУ РОСЛИН ВИМПЕЛ® І МІКРОДОБРИВА СЕРІЇ ОРАКУЛ® ВІД УКРАЇНСЬКОЇ КОМПАНІЇ «ДОЛИНА»

Ці препарати прискорюють обмінні процеси всередині рослин, сприяють збільшенню площі листків, поліпшенню процесу фотосинтезу і, відповідно, більшому накопиченню корисних пластичних речовин. До того ж рослини стають менш чутливими до негативного впливу несприятливих умов навколишнього середовища.

Компанія «Долина» гарантує, що застосувавши препарати ВИМПЕЛ® і ОРАКУЛ® у себе на городі, ви отримаєте чудові результати, а саме:
 • овочі дозріють раніше на 7-10 днів (вихід ранньої продукції збільшується на 25-40%);
 • овочі збережуть свої смакові якості та товарний зовнішній вигляд значно довше ніж зазвичай;
 • плоди міститимуть більшу кількість корисних вітамінів і мінералів, макро- і мікроелементів;
 • плоди будуть більшими й смачнішими за необроблені препаратами;
 • овочі будуть екологічно чистими й корисними для здоров’я.

Зауважте: стимулятор росту рослин ВИМПЕЛ 2® затверджений для використання в органічному сільському господарстві.

Дослідження українських вчених, які проводились в лабораторних і польових умовах, довели, що після застосування стимуляторів росту та мікродобрив від компанії «Долина» врожайність томатів, перцю і баклажанів збільшується від 20 до 30%, а в окремих випадках навіть до 50%!

Окрім цього, препарати ВИМПЕЛ® і ОРАКУЛ®:

 • покращують розвиток кореневої системи, в результаті чого стійкість рослин до посухи підвищується на 25-30%;
 • підвищують поріг ураження рослин короткочасними заморозками на 3-5 ° С. Культури швидше виходять зі стану стресу після впливу несприятливих погодних умов і застосування пестицидів, що проявляється в посиленому нарощуванні вегетативної маси;
 • зміцнюють імунітет рослин, при цьому розвиток захворювань пригнічується у 2-2,5 рази;
 • економлять ваші кошти, оскільки коштують значно дешевше, ніж закордонні аналоги та нічим не поступаються їм у якості.

ХОЧЕТЕ ЩЕ БІЛЬШЕ ВРОЖАЮ?

Секретний компонент нашої високоефективної технології – стимулятор росту рослин ПАСЛІНІЙ®, розроблений спеціально для пасльонових культур. Ми рекомендуємо його тим, хто хоче, щоб:

 • покращилось зав’язування плодів томата, перцю, баклажана, в тому числі за несприятливих умов навколишнього середовища;
 • прискорилось їх зростання і дозрівання;
 • значно збільшився як ранній урожай плодів (препарат збільшує його на 20 – 40% в залежності від сорту й умов вирощування), так і загальний (на цілих 45 – 95%);
 • підвищилася якість вирощених плодів (розмір і смакові якості).

ЯК ЗАСТОСОВУВАТИ СТИМУЛЯТОР РОСТУ ВИМПЕЛ® І МІКРОДОБРИВА СЕРІЇ ОРАКУЛ®?

Ці препарати чудово розчиняються у воді. Все, що вам необхідно – це взяти відро з водою (10 л), додати до нього наші препарати (в рекомендованій кількості), перемішати, і суміш готова до застосування.

СКІЛЬКИ ДОДАВАТИ: найкращі результати виходять, якщо розводити у відрі з водою (10 л) 20 мл ВИМПЕЛА®, 20 – 30 мл ОРАКУЛА® мультикомплексу і 20 – 30 мл ОРАКУЛА® колофермина заліза. 

Стимулятор росту рослин ПАСЛІНІЙ® вноситься окремо від інших препаратів. Норма внесення – 1 мл на 10 л води. Для салатних сортів томатів, а також для перцю та баклажанів норма – 0,8 мл на 10 л води.

КОЛИ ЗАСТОСОВУВАТИ: через 7-10 днів після висадки розсади – 2-3 обробки стимулятором росту ВИМПЕЛ® і мікродобривом ОРАКУЛ® мультикомплекс з інтервалом 10-14 днів.

До цієї ж суміші можна додавати БУДЬ-ЯКІ біопрепарати, добрива чи засоби захисту рослин. ВИМПЕЛ® і ОРАКУЛ® не просто сумісні з іншими препаратами, але й завдяки своїм властивостям значно посилюють ефективність усіх компонентів.

Застосування стимулятора росту ПАСЛІНІЙ® під час цвітіння 1-ї та 2-ї китиці.

УВАГА! Не вносити стимулятор росту ПАСЛІНІЙ® у бакових сумішах. Застосовуйте препарат згідно з інструкцією. НЕ ДОПУСКАЙТЕ ПЕРЕВИЩЕННЯ ЗАЗНАЧЕНОГО ДОЗУВАННЯ!

Детальна інформація про ці продукти, умови їх зберігання, застосування і сумісності з іншими препаратами знаходиться на сторінці опису кожного препарату у вкладці «Технічні умови».

Вода має значення!

Проблеми, які виникають через певні характеристики води, не варто недооцінювати, адже це може безпосередньо вплинути на ефективність бакових сумішей через випадіння осаду, гідроліз ЗЗР, стікання робочого розчину або недостатнє змочування листкової поверхні під час позакореневих обробок рослин.

Лужна вода. Як правило, якщо рН 7,5 і більше, низка пестицидів піддається напіврозпаду за короткий проміжок часу (0,5-3 години), тому значення рН розчину є важливим фактором для забезпечення ефективності всіх компонентів бакової суміші. Для підкислення бакової суміші використовується стабілізатор рН REFERI®.

Солі жорсткості. Жорстка вода містить надлишок іонів жорсткості (магнію, кальцію, заліза), які мають негативний вплив на компоненти бакової суміші аж до утворення осаду в баку обприскувача та забивання форсунок: Нівелювати дію солей жорсткості допоможе пом’якшувач води AUDITOR®. Водночас препарат утворює біологічно активні хелатні природні комплекси з катіонами солей жорсткості, переводячи їх у форму, яка легко засвоюється рослинами.

Ад’юванти AD’YUTANT®, ФОРТЕЛЬ®, PAKT® розв’язують проблеми стікання або недостатнього змочування листкової поверхні робочим розчином. У баковій суміші вони виконують функцію поверхнево активної речовини, що дозволяє підвищити ефективність компонентів бакової суміші, запобігти змиванню препаратів та рівномірно розподілити їх на поверхні рослини.

Беріть, використовуйте, не пошкодуєте! Гарного вам урожаю!

ПРОХАННЯ ЗВЕРНУТИ ОСОБЛИВУ УВАГУ!

На ринках України з’явилися препарати, що випускаються недобросовісними підприємцями, які ніяк не стосуються продукції компанії «Долина»! Не знищуйте свій урожай! Купуйте оригінал!

Оригінальні каністри мають рельєфний логотип та голограму з семизначним номером.

Зверніть увагу! Стимулятор росту рослин ВИМПЕЛ 2® та мікродобриво ОРАКУЛ® мультикомплекс тепер мають такий дизайн:

Якщо Ви виявили підробку – звертайтесь за телефонами гарячої лінії:
+38 (050) 474 21 42, +38 (067) 642 12 24*

*- оплата дзвінків згідно з тарифами Ваших мобільних операторів