У вас ростуть квіткові та декоративні культури? Тоді ця інформація для вас!

Ні для кого не секрет, що проблемою всіх культур є хвороби, шкідники та несприятливі умови навколишнього середовища: посуха, заморозки, наслідки градобоїв, сильних злив тощо.

Пропонуємо вашій увазі високоефективний комплекс стимуляторів росту та мікродобрив, який стане для вас незамінним помічником і не тільки врятує ваші рослини від неприємностей, але й здивує рясним та довготривалим цвітінням.

Завдяки препаратам серії ВИМПЕЛ® і ОРАКУЛ® квіткові та декоративні культури будуть успішніше протистояти різним хворобам і шкідникам.

СТИМУЛЯТОР РОСТУ РОСЛИН ВИМПЕЛ® І МІКРОДОБРИВА СЕРІЇ ОРАКУЛ® ВІД УКРАЇНСЬКОЇ КОМПАНІЇ «ДОЛИНА»

Ці препарати прискорюють обмінні процеси всередині рослин, сприяють збільшенню площі листків, поліпшенню процесу фотосинтезу і, відповідно, більшому накопиченню корисних пластичних речовин. До того ж рослини стають менш чутливими до негативного впливу несприятливих умов навколишнього середовища.

Компанія «Долина» гарантує, що застосувавши препарати ВИМПЕЛ® і ОРАКУЛ®, ви отримаєте чудові результати, а саме:

 • прискорюється процес формування кущів та закладення квіткових бруньок;
 • збільшується площа листкової поверхні та кількість листя;
 • підвищується однорічний приріст пагонів;
 • зростає кількість квіткових бруньок;
 • збільшується інтенсивність цвітіння.

Зауважте: стимулятор росту рослин ВИМПЕЛ 2® затверджений для використання в органічному сільському господарстві.

Окрім цього, препарати ВИМПЕЛ® і ОРАКУЛ®:

 • покращують розвиток кореневої системи, в результаті чого стійкість рослин до посухи підвищується на 25-30%;
 • сприяють посиленому відновленню кореневої системи після пересадки саджанців, а також позитивно впливають на їх приживлюваність;
 • прискорюють фотосинтетичну діяльність листя (зростає вміст хлорофілу), листки набувають інтенсивно-зеленого забарвлення;
 • підвищують поріг ураження рослин короткочасними заморозками на 3-5 °С.  Рослини швидше виходять зі стану стресу після впливу несприятливих погодних умов і застосування пестицидів, що проявляється в посиленому нарощуванні вегетативної маси;
 • зміцнюють імунітет рослин, при цьому розвиток захворювань пригнічується у 2-2,5 рази;
 • економлять ваші кошти, оскільки коштують значно дешевше, ніж закордонні аналоги та нічим не поступаються їм за якістю.

ЯК ЗАСТОСОВУВАТИ СТИМУЛЯТОР РОСТУ ВИМПЕЛ® І МІКРОДОБРИВА СЕРІЇ ОРАКУЛ®?

Ці препарати чудово розчиняються у воді. Все, що вам необхідно – це взяти відро з водою (10 л), додати до нього наші препарати (в рекомендованій кількості), перемішати, і суміш готова до застосування.

СКІЛЬКИ ДОДАВАТИ: найкращі результати виходять, якщо розводити у відрі з водою (10 л) 20 мл ВИМПЕЛА®, 20 – 30 мл ОРАКУЛА® мультикомплекса і 40 – 50 мл ОРАКУЛА® колофермина заліза.

КОЛИ ЗАСТОСОВУВАТИ: 2-3 обробки стимулятором росту ВИМПЕЛ® і мікродобривом ОРАКУЛ® мультикомплекс з інтервалом 14 днів.

До цієї ж суміші можна додавати БУДЬ-ЯКІ біопрепарати, добрива чи засоби захисту рослин. ВИМПЕЛ® і ОРАКУЛ® не просто сумісні з іншими препаратами, але й завдяки своїм властивостям значно посилюють ефективність усіх компонентів.

Детальна інформація про ці продукти, умови їх зберігання, застосування і сумісності з іншими препаратами знаходиться на сторінці опису кожного препарату у вкладці «Технічні умови».

Вода має значення!

Проблеми, які виникають через певні характеристики води, не варто недооцінювати, адже це може безпосередньо вплинути на ефективність бакових сумішей через випадіння осаду, гідроліз ЗЗР, стікання робочого розчину або недостатнє змочування листкової поверхні під час позакореневих обробок рослин.

Лужна вода. Як правило, якщо рН 7,5 і більше, низка пестицидів піддається напіврозпаду за короткий проміжок часу (0,5-3 години), тому значення рН розчину є важливим фактором для забезпечення ефективності всіх компонентів бакової суміші. Для підкислення бакової суміші використовується стабілізатор рН REFERI®.

Солі жорсткості. Жорстка вода містить надлишок іонів жорсткості (магнію, кальцію, заліза), які мають негативний вплив на компоненти бакової суміші аж до утворення осаду в баку обприскувача та забивання форсунок: Нівелювати дію солей жорсткості допоможе пом’якшувач води AUDITOR®. Водночас препарат утворює біологічно активні хелатні природні комплекси з катіонами солей жорсткості, переводячи їх у форму, яка легко засвоюється рослинами.

Ад’юванти AD’YUTANT®, ФОРТЕЛЬ®, PAKT® розв’язують проблеми стікання або недостатнього змочування листкової поверхні робочим розчином. У баковій суміші вони виконують функцію поверхнево активної речовини, що дозволяє підвищити ефективність компонентів бакової суміші, запобігти змиванню препаратів та рівномірно розподілити їх на поверхні рослини.

Беріть, використовуйте, не пошкодуєте! Гарного вам урожаю!

ПРОХАННЯ ЗВЕРНУТИ ОСОБЛИВУ УВАГУ!

На ринках України з’явилися препарати, що випускаються недобросовісними підприємцями, які ніяк не стосуються продукції компанії «Долина»! Не знищуйте свій урожай! Купуйте оригінал!

Оригінальні каністри мають рельєфний логотип та голограму з семизначним номером.

Зверніть увагу! Стимулятор росту рослин ВИМПЕЛ 2® та мікродобриво ОРАКУЛ® мультикомплекс тепер мають такий дизайн:

Якщо Ви виявили підробку – звертайтесь за телефонами гарячої лінії:
+38 (050) 474 21 42, +38 (067) 642 12 24*

*- оплата дзвінків згідно з тарифами Ваших мобільних операторів