ВИМПЕЛ 2 - надійний захист від весняних заморозків

Погіршення споживання поживних речовин кореневою системою, виникнення дефіциту елементів живлення і гальмування фізіологічних процесів у рослинах під час весняної вегетації – результати впливу на рослини таких несприятливих погодних умов, як різкі коливання температур і заморозки на поверхні ґрунту.

До того ж, вплив низьких температур на рослини може призвести до розрідження або навіть повного вимерзання посівів на значних площах, а це – додаткові витрати на заміну втраченого посівного матеріалу, повторну обробку полів, пересівання загиблих посівів ярими культурами тощо.

Для активізації ростових процесів культур у весняний період і підвищення адаптивності рослин до комплексу шкодочинних факторів зимово-весняного періоду ми рекомендуємо застосовувати під час позакореневого підживлення стимулятор росту рослин ВИМПЕЛ 2® (норма 0,5 л/га).

Біостимулятор ВИМПЕЛ 2® допомагає рослинам швидше відновитися після перезимівлі, стимулює розвиток кореневої системи, підвищує імунітет і морозостійкість.

Виявляючи властивість кріопротектора, він підвищує накопичення цукрів у рослинах і структурує внутрішньоклітинну рідину. Завдяки цьому морозостійкість підвищується на 3-5ºС, і рослини не вимерзають.

ВИМПЕЛ 2® – комплексний природно-синтетичний препарат контактно-системної дії для обробки насіння та рослин, що вегетують.

Стимулятор росту рослин ВИМПЕЛ 2® підвищує якісні показники продукції – класність пшениці, білка в зерні, міцність волокна бавовника, вміст цукрів у плодах і ягодах, крохмалю в бульбах, лежкість і смакові якості овочів, фруктів.

Дворічанський район, Харківська область.
Обробили озиму пшеницю стимулятором ВИМПЕЛ 2® (0,5 л/га) за тиждень до заморозків.
Попередник: кукурудза.

Оброблена ділянка – листок на рослинах ширший, зеленіший, чистий, без захворювань. Вторинна коренева система розвинена краще.
Контроль –  гній вносився з осені, але пшениця виглядає гірше.
Попередник: багаторічні трави.
Збільшує  врожайність по культурам: 

пшениця – 5,6-15,9 ц/га
кукурудза – 6,2–18,2 ц/га
бавовник – 2,6-5,2 ц/га
соя – 5-7,3 ц/га
рапс – 4-9 ц/га
виноград – 35-38 ц/га
яблуня – 200-226 ц/га
черешня – 90-97 ц/га
картопля – 49-98 кг/сот.
томати (перець, баклажани) – 65-154 кг/сот.
коренеплоди (морква, буряк столовий) – 120-145 кг/сот.
капуста – 150-175 кг/сот.

Властивості стимулятора росту рослин ВИМПЕЛ 2®:

ВИМПЕЛ 2®Стимулятор ростуАктиватор ґрунту
АдаптогенІнгібітор хвороб
Термо- та кріопротекторПрилипач
АнтистресантФотосинтезатор

Продивитися та завантажити каталог продукції можн тут 

Рекомендації щодо застосування препарату ВИМПЕЛ 2
® на цій сторінці
У процесі росту і розвитку сільськогосподарських культур нерідко виникає дефіцит окремих елементів живлення. Для попередження та усунення такого дефіциту в технологію закладені мікродобрива-компенсатори, які в суміші з РРР ВИМПЕЛ 2® дозволяють вирішити цю поблему.

Таджикистан

З питань, пов’язаних зі стимулятором росту рослин ВИМПЕЛ 2®, звертайтеся:

+38 050 474 21 42,
+38 067 642 12 24,
e-mail: info@dolina.ua


Група компаній “Долина” 
 стимулюємо зростання вашого прибутку!