• +38 050 474 21 42
  • +38 067 642 12 24
Приховати

Група компаній Долина:

(050) 474-21-42
Зателефонуйте і ми надамо відповіді на всі Ваші питання! Або замовте зворотній дзвінок:

Дачникам, садівникам та фермерам

Стимулятор росту рослин ПАСЛІНІЙ<sup>®</sup>
Склад г/л
Солі аміноспиртів із заміщеними феноксіоцтовими кислотами 55
Тара: 6 мл
100 мл

Стимулятор росту рослин ПАСЛІНІЙ®

Препарат для підвищення зав’язування плодів пасльонових культур.

У міжсезоння та взимку через короткий світловий день, низьку температуру та інші несприятливі чинники порушуються ростові процеси пасльонових культур. А це призводить до значного зниження кількості або практично повній відсутності зав'язі.

Ці проблеми легко вирішуються за допомогою стимулятора росту ПАСЛІНІЙ® на томатах, перці та баклажанах. Завдяки оригінальному складу в рослині відбувається краще поглинання і засвоєння поживних речовин, ростові процеси проходять швидше. Розподіл речовин відбувається на користь плодів.

У результаті застосування стимулятора росту ПАСЛІНІЙ®: 
  • поліпшується зав'язування плодів томата, перцю, баклажана, особливо за несприятливих умов;
  • значно збільшується ранній урожай плодів (на 20 - 40%), збір стиглих плодів починається на 7 - 10 днів раніше;
  • істотно підвищується загальна врожайність (на 45 - 95%);
  • збільшується маса одного плода;
  • покращуються смакові якості плодів.
Рекомендована норма внесення препарата:
1 мл на 10 л води, на 1 сотку.

Оптимальний результат дає дворазова обробка:
томати: 1-а обробка - цвітіння першої кисті, 2-а обробка - цвітіння другий кисті;
перець, баклажан: 1-а обробка - початок масового цвітіння (більше за 50%), 2-а обробка - через 10 - 14 днів.

УВАГА! Не вносити препарат у бакових сумішах. Застосовуйте препарат згідно з інструкцією. НЕ ДОПУСКАЙТЕ ПЕРЕВИЩЕННЯ ЗАЗНАЧЕНОГО ДОЗУВАННЯ!

Невикористаний робочий розчин препарату ПАСЛІНІЙ® можна застосовувати протягом усього сезону. Він зберігає свою активність.
Рекомендовані технології
 

Застосування

КультураСтроки внесенняНорма внесення, мл/сот
Томат, перець, баклажан

 
 
Цвітіння першої китиці1 мл на 10 л води

 
 
Цвітіння другої китиці

УВАГА! Застосовуйте препарат згідно інструкції. НЕ ДОПУСКАЙТЕ ПЕРЕВИЩЕННЯ ЗАЗНАЧЕНОГО ДОЗУВАННЯ!
 
1. ДО ВІДОМА СПОЖИВАЧА: під час використання препарату дотримуйтесь інструкції. Ефективність препарату та зручність у використанні залежить від дотримання рекомендацій по застосуванню, умов зберігання та транспортування, визначених виробником.

2. СУМІСНІСТЬ З ІНШИМИ ПРЕПАРАТАМИ: добре поєднується в бакових сумішах із ЗЗР (за відсутності окремих рекомендацій виробника засобів захисту).

3. ПРИГОТУВАННЯ РОБОЧОГО РОЗЧИНУ:
Увага! Перед приготуванням бакової суміші завжди перевіряйте препарати на сумісність! У тестових розчинах не повинен утворюватися осад.

У разі відсутності проблем із сумісністю, препарат ретельно перемішати у заводській упаковці та влити безпосередньо до баку обприскувача, який спочатку заповнити водою до 2/3 його об'єму.

Норми витрати робочого розчину: томат, перець, баклажан – 300-400 л/га.

4. УМОВИ ЗАСТОСУВАННЯ: обприскування проводити в ранкові або вечірні часи, за підвищеної вологості повітря, щоб уникнути хімічних опіків листя. Оптимальна температура повітря +10 ...+25 °С за швидкості вітру до 5-7 м/с в залежності від обприскувача. Не рекомендується здійснювати обробки під час туману або у випадку випадіння роси: це може призвести до стікання робочого розчину з поверхні рослин і знизити ефективність обробки.

Увага! Можливе використання препарату в жорсткій воді. Діючі речовини, що входять до його складу, не утворюють сполук із солями жорсткості (СаSO4٠2H2О), внаслідок чого розчин не мутніє.

Допускається зберігання готового розчину протягом вегетації та використання у наступні фази розвитку рослин, передбачені регламентом застосування.

5. УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ ТА ПЕРЕВЕЗЕННЯ: зберігання та перевезення потрібно здійснювати відповідно до ГОСТу 14189.

Препарат необхідно зберігати у складах, спеціально призначених для цієї мети. Склад повинен забезпечувати захист від прямих сонячних променів, вологи, забруднення та механічних пошкоджень тари. Зберігати за температури від +5 ºС до +30 ºС в оригінальній закритій тарі, у вертикальному положенні, кришкою догори, в картонному ящику. Максимальна кількість ящиків, розташованих один на одному, – не більше 3-х.

Транспортування можливе усіма видами транспорту в критих транспортних засобах. Допускається використання відкритих видів транспортних засобів, що забезпечують захист від атмосферних опадів.

Робочий розчин зберігати у складському приміщенні, що забезпечує захист від атмосферних опадів за температури +10 ºС … +25 ºС.

6. КЛАСИФІКАЦІЯ ПО ВООЗ, ТОКСИЧНІСТЬ: 4 клас небезпечності. Препарат нетоксичний, не викликає алергію, екологічно безпечний та абсолютно нешкідливий для комах-запилювачів.

7. ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ: зберігати у недоступному для дітей та тварин місці. Під час проведення обробок використовуйте відповідне обладнання та відрегульовану техніку, дотримуйтесь загальновизнаних норм безпеки.

8. ПЕРША МЕДИЧНА ДОПОМОГА: у випадку потрапляння на шкіру, в очі необхідно змити препарат водою. У разі потреби звернутися до лікаря.

9. ЗАХОДИ ТА ЗАСОБИ ЗНИЩЕННЯ ТАРИ ТА ЗАЛИШКІВ ПРЕПАРАТУ: тара та залишки препарату спеціальних методів знищення та знешкодження не потребують.

10. ТЕРМІН ЗБЕРІГАННЯ: 5 років.

11. ТЕХНІЧНІ УМОВИ: ТУ У 20.2-24051976-007:2014.

12. СВІДОЦТВО ПРО ДЕРЖАВНУ РЕЄСТРАЦІЮ: серія А, № 05073.

13. ТАРНІ ОДИНИЦІ: 6 мл, 100 мл.